Obudowa Numato Lab GP80001EN została zaprojektowana specjalnie do ochrony 8-kanałowego modułu USB GPIO, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd i wysoką funkcjonalność. Wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, obudowa łączy w sobie lekkość z odpornością na uderzenia. Tworzywo ABS cechuje się niską przewodnością cieplną i elektryczną, co chroni moduł przed przegrzaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi. Dzięki odporności na wielokrotne ogrzewanie i chłodzenie, obudowa jest idealna do zastosowań w różnych warunkach środowiskowych.
Cechy
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Kompaktowa i estetyczna obudowa stworzona specjalnie dla Adafruit Feather RP2040 z portem USB Type A Host zapewnia skuteczną ochronę oraz pełen dostęp do wszystkich kluczowych złączy i przycisków. Wykonana z półprzezroczystego, mlecznobiałego tworzywa SLA, pozwala na widoczność wskaźników LED, a dzięki beznarzędziowemu montażowi i dołączonym uchwytom, doskonale sprawdza się zarówno w projektach stacjonarnych, jak i mobilnych. Adafruit 6057
Obudowa hermetyczna ZP160.80.45 z poliwęglanu z przezroczystą pokrywą i wylewaną uszczelką umożliwia ochronę układów elektronicznych w warunkach wymagających klasy IP67. Tulejki mosiężne oraz montaż na uszy wspierają integrację w instalacjach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
ZOBD SET ABS - Zobd set ABS zestaw z obudową
ZR300.474.134 - Malowana proszkowo czarna obudowa aluminiowa zr300.474.134
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z117 jasna z uszczelką PS
ZP200.100.75J TM PC - Obudowa plastikowa ZP200.100.75 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa plastikowa do pilotów Z132 biała, czarne przyciski ABS
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa ZP75.75.45JH TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
ZP125.75.37JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP125.75.37 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP125.75.37SJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP125.75.37 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP160.80.60SJ-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP160.80.60 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa hermetyczna ZP90.90.75SJ-IP67 TM PC to wysokiej jakości produkt wykonany z jasnego poliwęglanu, wyposażony w zalewaną uszczelkę i mosiężne tulejki, zapewniający klasę szczelności IP67. Dzięki solidnej konstrukcji i doskonałej ochronie przed czynnikami zewnętrznymi, idealnie nadaje się do zastosowań wymagających niezawodności i trwałości. Jej kompaktowe wymiary umożliwiają łatwą integrację z różnorodnymi systemami elektronicznymi.
Brak towaru
Obudowa Numato Lab GP80001EN to idealne rozwiązanie do zabezpieczenia 8-kanałowego modułu USB GPIO, zapewniające trwałość i bezpieczeństwo w różnych warunkach. Numato Lab GP80001EN