Logo Digilent

Technologie elektroniki i inżynierii komputerowej zrozumiałe i dostępne dla wszystkich

Digilent zapewnia nauczycielom i studentom wysokiej jakości, przygotowany pod kątem realnych projektów program nauczania oraz narzędzia edukacyjne


Program akademicki Digilent jest ukierunkowany na edukację w zakresie elektroniki i inżynierii komputerowej na całym świecie. Umożliwia on wszystkim uniwersytetom oraz studentom kierunków technicznych na uzyskanie dostępu do najnowszych technologii firmy Digilent oraz ich partnerów technologicznych. Dodatkowo dla klientów akademickich Digilent oferuje dodatkowy rabat na swoje produkty.

Program akademicki Digilent

Obecna pandemia wymusiła szybkie przejście na tryb zdalnej nauki. Wiemy, że nauczanie zdalne może zwiększyć koszty nauki, więc jeśli jesteś nauczycielem lub uczniem, który odczuwa tę zmianę, możesz skorzystać z rozszerzonej oferty edukacyjnej firmy Digilent.


Chcemy zaoferować dodatkowe 10% zniżki na następujące produkty:


Digilent oferuje również specjalne ceny akademickie dla produktów:


Przez wiele ostatnich lat nauczyciele oraz studenci na całym świecie z powodzeniem stosowali narzędzia Digilent w trakcie swoich zajęć. Więcej informacji znajdziesz na blogu Digilent.

Digilent - blog

Zasoby edukacyjne

Samouczki, przykładowe projekty i przewodnik znajdziesz na Digilent Wiki

Real Analog for Circuit 1

“Real Analog” to obszerny zbiór bezpłatnych materiałów edukacyjnych, które płynnie łączą praktyczne projekty z koncepcjami teoretycznymi i technikami analizy obwodów. Wiedza przekazywana w kursie Real Analog jest na poziomie kursu wprowadzającego do analizy obwodów na uniwersytecie. Opracowany został z myślą o programach uniwersyteckich przez praktykujących inżynierów i oświadczonych nauczycieli we współpracy z firmą Analog Devices. Kurs ma formę stale aktualizowanego, 12-rozdziałowego podręcznika.

Embedded Systems with PIC32MX370 and Basys MX3

Bezpłatne kursy składające się z 7 jednostek dydaktycznych i 15 kompletnych laboratoriów. Basys MX3 to wszechstronna płytka edukacyjna z mikrokontrolerem Microchip PIC32MX, idealna do nauki oraz nauczania podstaw systemów wbudowanych.