Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty


Obniżka! Filament Fiberlogy R PLA 1,75mm antracyt Zobacz większe

Filament Fiberlogy R PLA 1,75mm antracyt

Filament R PLA w kolorze antracytowym o średnicy 1,75 mm, który powstał w całości z materiału pochodzącego z recyklingu. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy R PLA Anthracite

Więcej szczegółów

ID: 587436

46,90 zł brutto (23% VAT)
38,13 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Cechy

Rodzaj filamentuPLA
Ilość filamentu0,85 kg
Średnica1,75 mm
KolorAntracyt

Więcej informacji

Opis

Filament Fiberlogy R PLA w kolorze antracytowym o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Zalecana temperatura druku powinna mieścić się w zakresie od 210°C do 230°C, temperatura stołu natomiast w zakresie od 50°C do 70°C. W przypadku stosowania podkładek lub innych środków zwiększających adhezję grzanie stołu nie jest wymagane. Filament jest nawinięty na szpulę i pakowany próżniowo.

Fiberlogy to polski producent filamentów przeznaczonych do drukarek 3D typu FFF/FDM. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Filamenty Fiberlogy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością, dużą różnorodnością oraz są wykonane ze sprawdzonych surowców charakteryzujących się najlepszymi parametrami.

Filament PLA to podstawowy filament stosowany w druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością, a jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie nawet skomplikowanych elementów.

Fiberlogy R to materiał, w którego produkcji wykorzystywany jest surowiec w 100% z recyklingu, starannie wyselekcjonowany oraz pochodzący jedynie ze zweryfikowanych źródeł, co pozwala uniknąć potencjalnych zanieczyszczeń filamentu. Wychodzi naprzeciw wyzwaniom zmieniającego się świata i proekologicznym oczekiwaniom użytkowników druku 3D.

Filament znakomicie współpracuje z większością drukarek 3D dostępnych na rynku. Sprawdź naszą ofertę drukarek 3D i dobierz najlepszy zestaw dla siebie.

Właściwości

  • Kolor: antracyt
  • Średnica: 1,75 mm
  • Tolerancja średnicy: +/- 0,02 mm
  • Tolerancja owalu: +0,01 mm
  • Temperatura druku: 210°C do 230°C
  • Temperatura stołu: 50°C do 70°C (w przypadku stosowania podkładek lub innych środków zwiększających adhezję grzanie stołu nie jest wymagane)
  • Waga netto: 0,85 kg

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane