Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo Zobacz większe

Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo

Zasław Adamaszek

Więcej szczegółów

ID: 563530

47,00 zł brutto (5% VAT)
44,76 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tytuł oryginału: Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo
ISBN: 978-83-01-18205-2
Rok wydania: 2015

Opis

Laboratorium w szufladzie to cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów, a przede wszystkim praktyków i eksperymentatorów. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do doświadczeń i eksperymentów.
Książki są bogato ilustrowane rysunkami i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Takie pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz rozwijania twórczej wyobraźni.
– poświęcona jest elektronice. Autor przedstawia w niej praktyczne, wolne od teoretycznych podstaw opisy przyrządów do obserwacji i badania zjawisk związanych z elektrycznością oraz szereg doświadczeń, od prostych konstrukcji po relatywnie złożone przyrządy, wymagające pewnego zasobu umiejętności i wiedzy. Zachęca do wykorzystania takich źródeł materiałów i podzespołów, które po normalnym okresie użytkowania zwykle kończą swój żywot jako tzw. elektrośmieci.
Publikacja skierowana jest do pasjonatów, hobbystów elektroniki, nauczycieli szkolnych uczących fizyki czy prac technicznych, a także instruktorów kółek zainteresowań.

Producent