Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! Drony. Tajniki zdjęć i filmów lotniczych ISBN 978-83-283-2599-9 Zobacz większe

Drony. Tajniki zdjęć i filmów lotniczych

ID: 562873

53,00 zł brutto (5% VAT)
50,48 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tytuł oryginału: Aerial Photography and Videography Using Drones
Tłumaczenie: Rafał Ociepa
ISBN: 978-83-283-2599-9
Data wydania: 2016-09-16
Format: 158x235

Dziś każdy może stać się szczęśliwym posiadaczem drona. To popularne hobby, ale zastosowanie dronów jest bardzo szerokie. Latająca kamera okazuje się niezastąpiona wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można posłużyć się samolotem czy śmigłowcem. Oczywiste staje się pytanie, jakie możliwości oferują te niezwykłe latające urządzenia i w jaki sposób można je wykorzystać. Okazuje się, że wybór i zakup konkretnego modelu to dopiero początek — pracując z dronem, trzeba być świadomym wielu kwestii.

Niniejsza książka jest świetnie napisanym przewodnikiem, dzięki któremu każdy początkujący operator drona zapozna się z najważniejszymi informacjami na temat tego zwinnego, niedrogiego urządzenia. Przedstawiono tu ważne szczegóły techniczne dotyczące wyposażenia dronów, zaproponowano szereg ćwiczeń doskonalących umiejętności sterowania dronami, opisano techniki fotografowania i filmowania za ich pomocą. Nie zabrakło również kilku wyjątkowych historii opowiedzianych przez profesjonalistów, z których wyłania się ciekawy świat współczesnej aerofotografii i filmów lotniczych.

Najważniejsze zagadnienia:

  • Informacje o sprzęcie i stosowanych technologiach
  • Wskazówki do nauki latania dronem
  • Tajniki aerofotografii, w tym również zaawansowane techniki
  • Tworzenie filmów lotniczych
  • Inspirujące historie niezwykłych ujęć
  • Aspekty prawne korzystania z dronów w USA

Sprawdź, jaki piękny jest świat z lotu drona!


Eric Cheng! — wielokrotnie nagradzany fotograf. Uznany ekspert w dziedzinie technologii zdjęć lotniczych. Bierze aktywny udział w organizacji wystaw Drone World Expo (DWE) oraz w pracach UAViators Humanitarian UAV Network. Współpracuje z Kalifornijską Akademią Nauk, jest także mentorem w Startupbootcamp. Cheng jest wydawcą serwisu wetpixel.com, czołowego portalu poświęconego zdjęciom podwodnym, a swoje doświadczenia ze zdjęciami lotniczymi opisuje na stronie skypixel.org.


Do pobrania

Producent

Produkty powiązane