Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produktyBME688 Breakout Board - moduł z czujnikiem BME688 dla Raspberry Pi

Zintegrowany czujnik gazu, ciśnienia, temperatury i wilgotności BME688 umieszczony w jednej obudowie MEMS. Układ może być zasilany napięciem 3,3 V i wyposażony jest w interfejs komunikacyjny I2C. BME688 Breakout Board

Więcej szczegółów

ID: 585170

159,15 zł brutto (23% VAT)
129,39 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Moduł z czujnikiem BME688 to zintegrowany czujnik gazu, ciśnienia, temperatury i wilgotności umieszczony w jednej obudowie MEMS. Układ może być zasilany napięciem 3,3 V i wyposażony jest w interfejs komunikacyjny I2C. BME688 został opracowany specjalnie z myślą o aplikacjach mobilnych i urządzeniach wearables, gdzie rozmiar i niskie zużycie energii są kluczowymi wymaganiami. Czujnik gazu w BME688 może wykrywać szeroki zakres gazów do pomiaru jakości powietrza, w tym lotne związki organiczne (VOC) z farb (takich jak formaldehyd), lakiery, produkty do usuwania farby, środki czyszczące, meble, sprzęt biurowy, kleje i alkohol.

Uwaga!
Zestaw nie zawiera Raspberry Pi. Należy go kupić oddzielnie.

Moduł został zaprojektowany do minikomputerów Raspberry Pi w taki sposób, aby czujnik znajdował się jak najdalej od elementów emitujących ciepło, co eliminuje w znacznym stopniu zakłócenia pomiaru temperatury. Może współpracować zarówno z Raspberry Pi (wszystkie wersje), jak i Raspberry Pi Pico czy Arduino poprzez złącze Grove.

Właściwości

  • Zakres pomiaru temperatury: -40 do 85℃
  • Zakres pomiaru wilgotności powietrza: 0 do 100 %
  • Zakres pomiaru ciśnienia atmosferycznego: 300 do 1100 hPa
  • Zakres pomiaru jakości powietrza
  • Interfejs: I2C
  • Pobór prądu: 3,7 uA (max)
  • Napięcie zasilania: 3,3 V

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane