Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Wysyłka

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty

Nowy Obniżka! Zestaw ZL11AVR_PROMO2 Zobacz większe

Zestaw ZL11AVR_PROMO2

MEGA-PROMOCJA! 

W zestawie:

  • ZL11AVR – zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem AVR ATtiny2313
  • KamPROG for AVR – programator ISP dla mikrokontrolerów AVR z interfejsem USB
  • książka "Mikrokontrolery dla początkujących", Piotr Górecki

Więcej szczegółów

ID: 573935

149,00 zł brutto (23% VAT)

-258,00 zł

407,00 zł

zamiast 407,00 zł

Dodaj do listy życzeń

For international customers:

Zestaw ZL11AVR_PROMO2 in Kamami.com

Więcej informacji

--- PROMOCJA ZAKOŃCZONA --- 

 

----  Promocja ważna do 15.02.2019 r. lub do wyczerpania zapasów  ----

*

W czasie trwania promocji maksymalna liczba zestawów przy składaniu zamówienia to jedna sztuka.

W zestawie promocyjnym:

Zestaw jest przeznaczony do budowania aplikacji wykorzystujących mikrokontroler ATtiny2313 (w zestawie można również zamontować AT90S1200 lub AT90S2313). Jego wyposażenie, łatwość dostosowania do indywidualnych wymagań powodują, że nadaje się on zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, którzy chcą prowadzić samodzielne prace z mikrokontrolerami lub szybko zbudować sterownik mikroprocesorowy. Na stronie z opisem książki "Mikrokontrolery dla początkujących" znajdują się przykładowe programy umożliwiające testowanie zestawu ZL11AVR.

 Programator KamPROG for AVR jest wygodnym w użyciu programatorem ISP dla mikrokontrolerów z rodziny AVR. Sterowanie pracą programatora odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji. Możliwe jest również wykorzystanie programatora z poziomu AVR Studio oraz Bascom AVR. Aplikacja sterująca pracą programatora może pracować również w linii komend, dzięki czemu możliwe jest wykorzystywanie programatora również w narzędziach GCC (make).

Kurs zawarty w książce zaczyna się od elementarnych poleceń bodaj najłatwiejszego języka programowania BASIC, a następnie pokazuje na praktycznych przykładach, że stosowanie mikrokontrolerów nie musi być trudne. Przystępnie opisane przykłady pokazują zarówno wykorzystanie zasobów mikrokontrolera (UART, liczniki itp.), jak i sterowanie układami zewnętrznymi (np. wyświetlacz LCD, układy I2C, 1Wire). Wszystkie ćwiczenia zostały wykonane z wykorzystaniem opisanego zestawu uruchomieniowego.

Zawartość