Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produktySparkFun Qwiic Button - moduł przycisku

SparkFun Qwiic Button Breakout to konfigurowalny moduł przycisku do projektów wykorzystujących środowisko Qwiic. Posiada wbudowaną diodę LED oraz umożliwia wlutowanie przycisku 12 mm o wybranym przez konstruktora kolorze świecenia. SparkFun BOB-15931

Więcej szczegółów

ID: 578201

17,62 zł brutto (23% VAT)
14,32 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

SparkFun Qwiic Button Breakout jest w pełni konfigurowalnym modułem przycisku. Wykorzystanie pozwala nie brać pod uwagę zjawiska debouncingu oraz lutowania rezystorów podciągających, ponieważ moduł posiada wszystkie potrzebne podzespoły, oraz jest wstęnie zaprogramowany. Dodatkowo w razie konieczności podłączenia większej ilości przycisków bez problemu można zmienić adresowanie I2C przycisków. 

Oprócz podanych właściwości moduł przycisku Qwiic obsługuje przerwania, które można skonfigurować tak, aby były aktywowane po naciśnięciu przycisku lub kliknięciu. Producent zaimplementował kolejkę FIFO, która przechowuje informację kiedy przycisk został naciśnięty lub kliknięty. 

Producent również udostępnił przewodnik po produkcie w języku angielskim oraz dedykowane biblioteki dla Arduino.

System SparkFun Qwiic Connect to zespół czujników I2C, siłowników, ekranów i przewodów, które sprawiają, że prototypowanie jest szybsze i mniej podatne na błędy. Wszystkie płyty z obsługą Qwiic używają wspólnego 4-pinowego złącza JST o rastrze 1 mm. Zmniejsza to ilość wymaganego miejsca na płytce drukowanej, a spolaryzowane połączenia oznaczają, że nie można go źle podłączyć.

Właściwości

  • Wbudowany 8-bitowy mikrokontroler ATTiny84A
  • Konfigurowalny programowo adres I2C
  • Konfigurowalne przerwania
  • Kolejka First In / First Out

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane