Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Wysyłka

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty

SparkFun RedBot Basic Kit - zestaw do budowy robota

Zestaw do budowy robota RedBot wyposażony m.in. w dwupłytową platformę i dwa silniki z obustronnym wałem umożliwiające montaż enkoderów bezpośrednio na wale silnika. Kompatybilny z Arduino. ROB-13166

Więcej szczegółów

ID: 559019

342,54 zł brutto (23% VAT)

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

RedBot Basic Kit to zestaw umożlwiający budowę zarówno swojego pierwszego robota jak i późniejsze rozwijanie go o nowe funkcje. W zestawie znajdziesz sterownik RedBot, podwozie Shadow z silnikami i kołami, moduł akcelerometru, 3 czujniki światła (line follower), przewody. Do uruchomienia mogą przydać się jeszcze: 4 baterie AA oraz kabel z wtykiem mini-USB.

Sterownik RedBot jest przeznaczony do programowania z Arduino IDE, płytka ma wbudowany sterownik silników DC oraz zestaw złącz, które pozwolą połączyć elementy robota w łatwy sposób. RedBot programowany jest przez wbudowany programator z gniazdem mini-USB.

Podwozie Shadow Chassis jest niedrogie, ale daje duże możliwości. W tym zestawie dostarczane jest z dwoma silnikami oraz kołami o średnicy 65mm. Podwozie wykonane jest z ABSu, całość składana jest na zatrzaski (bez użycia narzędzi), mimo to konstrukcja jest bardzo sztywna. Podwozie ma otwory montażowe zgodne ze standardami Actobotics 0.77" oraz 1.50".

Dopełnieniem zestawu są czujniki: line follower umożliwiające robotowi podążanie po linii oraz akcelerometr, dzięki któremu można wykryć ruch, zdzerzenia itp.

W zestawie

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane