Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! Moduł logiczny LOGO! 12/24RCEO bez wyświetlacza Zobacz większe

LOGO! 12/24RCEO - moduł LOGO! bez wyświetlacza

Moduł LOGO! 12/24RCEO z interfejsem Ethernet i serwerem WEB. Posiada pamięć o rozmiarze 400 bloków oraz funkcję logowania danych na karcie microSD, nie posiada wyświetlacza. Siemens 6ED1052-2MD08-0BA0

Więcej szczegółów

ID: 574728

395,27 zł brutto (23% VAT)
321,36 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Produkt dostępny na zamówienie, czas oczekiwania około 1,5 tygodnia 

Opis

Moduł LOGO! 12/24RCEO to nowy model który  sprosta wszelkim oczekiwaniom użytkownika dzięki uproszczonej obsłudze oraz maksymalnie uproszczonej konfiguracji komunikacji sieci Ethernet. Dodatkowym atutem LOGO! jest wbudowany Web server. Posiada pamięć o rozmiarze 400 bloków oraz funkcję logowania danych na karcie microSD, nie posiada wyświetlacza. Moduł wyposażony jest w 8 wejść cyfrowych (4 mogą być używane jako wejścia analogowe) oraz 4 wyjścia przekaźnikowe. Zasilany napięciem 12/24 V DC.

LOGO! umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami, żaluzjami, systemami grzewczymi i klimatyzacyjnymi oraz szeregiem innych urządzeń. Znajduje również zastosowanie w przemyśle: do budowy układów sterowania i automatyzacji maszyn. Posiada dopuszczenia do zastosowań na statkach morskich. Dzięki wykorzystaniu inteligentnych sterowników LOGO! optymalizowany jest czas projektowania oraz uruchamiania instalacji. Minimalizowane są nakłady związane z wykonaniem połączeń elektrycznych w odniesieniu do konwencjonalnych sterowań budowanych na bazie przekaźników i styczników. Ważną zaletą sterowników LOGO! jest łatwość programowania. Program tworzymy łącząc ze sobą gotowe bloki funkcyjne.

Właściwości

  • 400 bloków pamięci
  • Interfejs Ethernet, serwer WEB
  • Logowanie danych na karcie microSD
  • Zasilanie 12/24 V DC
  • Wejścia cyfrowe: 8 (4 mogą być używane jako wejścia analogowe 0-10 V)
  • Wyjścia cyfrowe: 4 (przekaźnikowe 3 A)
  • Poziom ochrony: IP20
  • Wymiary: 71,5 x 90 x 70 mm

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane