Zamawianie bez rejestrowania się na stronie

Zamawianie bez rejestrowania się na stronie

Jeśli nie chcesz, nie musisz się rejestrować podczas składania zamówienia. Wiemy, jak cenny jest Twój czas. Pamiętaj jednak, że nie posiadając konta w naszym sklepie, nie masz wglądu w historię zamówień i nie możesz śledzić etapów ich realizacji.

Wysyłka w dniu złożenia zamówienia

Wysyłka w dniu złożenia zamówienia

Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godz. 12:00 (w dniu roboczym), towar wyślemy jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Jeśli masz pytania odnośnie naszych produktów napisz.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy Ci wybrać to, czego potrzebujesz.

Realizowanie zamówień poza ofertą

Realizowanie zamówień poza ofertą

Nie ograniczamy realizowania zamówień wyłącznie do oferty zamieszczonej na naszej stronie.

Jeśli potrzebujesz towaru, którego nie mamy w ofercie, postaramy się go dla Ciebie sprowadzić.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Dla stałych klientów oraz przy realizacji większych zamówień oferujemy indywidualne rabaty.

Zaufani dostawcy i gwarancja jakości

Zaufani dostawcy i gwarancja jakości

Dobra jakość towaru jest dla nas najważniejsza, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe normy jakości i gwarantowały ich długotrwałe użytkowanie. Sposób przewożenia, magazynowania i pakowania towarów zapewnia ochronę przed uszkodzeniami zarówno mechanicznymi, jak i elektrycznymi.

Dostawa gratis

Dostawa gratis

Jeśli złożysz zamówienie, którego wartość przekroczy 500 zł brutto z dostawą na terenie Polski nie zapłacisz za wysyłkę.

Opłacenie i zaksięgowanie zamówienia w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru tego samego dnia. Paczki nadawane są codziennie od poniedziałku do piątku.

Ceny w tabeli dotyczą przesyłki na terenie Polski. Podane ceny zawierają podatek VAT (23%).

Forma dostawyPłatność z góryPłatność za pobraniemTermin dostawy

Paczkomat InPost

Paczkomat

12,90 PLN/2,97 EUR17,90 PLN/4,12 EUR2-3 dni

Poczta Polska
Kurier48

Poczta Polska

13,00 PLN/2,99 EUR17,90 PLN/4,12 EUR2-3 dni

Kurier Fedex

FedEx

od 14,90 PLN/3,43 EURod 21,90 PLN/5,04 EURna następny dzień

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

0,000,00
Dla zamówień o wartości powyżej 500 PLN/114,94 EUR DOSTAWA GRATIS

Poczta Polska Kurier48 - dostawa przesyłki w ciągu dwóch trzech dni roboczych. W razie nieobecności adresata kurier zostawi awizo, a przesyłka będzie do odebrania w najbliższej placówce pocztowej.

Kurier Fedex - przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej są dostarczane do klienta następnego dnia roboczego ze skutecznością 99%.

Odbiór osobisty - o gotowości towaru do odbioru informujemy mailem. Za towar można zapłacić przelewem bankowym lub na miejscu przy odbiorze paczki (wówczas płatność gotówką). Odbiór jest możliwy w Legionowie na ul. Lwowskiej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Paczkomat InPost - odbierz swoją paczkę w wybranym przez siebie paczkomacie 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Do odebrania paczki potrzebny będzie kod, który otrzymasz w wiadomości SMS lub mailowo.

Wysyłka do pozostałych krajów EU

Poniższe ceny dotyczą paczek o wadze do 2,5kg. W przypadku cięższych przesyłek, koszta są wyliczane przy składaniu zamówienia.

Forma dostawyPłatność PayPal/przelewTermin dostawy

Fedex

Od* 65,25 PLN/15,00 EUR (cena netto) do krajów Unii Europejskiej3-5 dni

Początkowe ceny wysyłki do niektórych rejonów UE mogą się znacząco różnić od powyższej, zależnie od kodu pocztowego zgodnie z cennikiem Fedex.

Każdorazowo po złożeniu zamówienia sprawdzamy koszt przesyłki na podany przy składaniu zamówienia adres. W przypadku skrajnej różnicy między rzeczywistym kosztem dostawy a wyliczonym przy złożeniu zamówienia, zastrzegamy sobie możliwość poprawy kosztu przesyłki do złożonego zamówienia.