Zamawianie bez rejestrowania się na stronie

Jeśli nie chcesz, nie musisz się rejestrować podczas składania zamówienia. Wiemy, jak cenny jest Twój czas. Pamiętaj jednak, że nie posiadając konta w naszym sklepie, nie masz wglądu w historię zamówień i nie możesz śledzić etapów ich realizacji.

Wysyłka w dniu złożenia zamówienia

Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godz. 13:00 (w dniu roboczym), towar wyślemy jeszcze tego samego dnia.

Wsparcie techniczne

Jeśli masz pytania odnośnie naszych produktów napisz.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy Ci wybrać to, czego potrzebujesz.

Realizowanie zamówień poza ofertą

Nie ograniczamy realizowania zamówień wyłącznie do oferty zamieszczonej na naszej stronie.

Jeśli potrzebujesz towaru, którego nie mamy w ofercie, postaramy się go dla Ciebie sprowadzić.

Atrakcyjne ceny

Dla stałych klientów oraz przy realizacji większych zamówień oferujemy indywidualne rabaty.

Zaufani dostawcy i gwarancja jakości

Dobra jakość towaru jest dla nas najważniejsza, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe normy jakości i gwarantowały ich długotrwałe użytkowanie. Sposób przewożenia, magazynowania i pakowania towarów zapewnia ochronę przed uszkodzeniami zarówno mechanicznymi, jak i elektrycznymi.

Dostawa gratis

Jeśli złożysz zamówienie, którego wartość przekroczy 500 zł, nie zapłacisz za wysyłkę.

Opłacenie i zaksięgowanie zamówienia w dzień roboczy do godziny 13:00 oznacza wysyłkę towaru tego samego dnia. Paczki nadawane są codziennie od poniedziałku do piątku.

Ceny w tabeli dotyczą przesyłki na terenie Polski. Podane ceny zawierają podatek VAT (23%).

Forma dostawyPłatność z góryPłatność za pobraniemTermin dostawy

Paczkomat InPost

11,0018,002-3 dni

Poczta Polska
Kurier48

9,9017,002-3 dni

Kurier Fedex

13,5018,00na następny dzień

Odbiór osobisty

0,000,00
Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł DOSTAWA GRATIS

Poczta Polska Kurier48 - dostawa przesyłki w ciągu dwóch trzech dni roboczych. W razie nieobecności adresata kurier zostawi awizo, a przesyłka będzie do odebrania w najbliższej placówce pocztowej.

Kurier Fedex - przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej są dostarczane do klienta następnego dnia roboczego ze skutecznością 99%.

Odbiór osobisty - o gotowości towaru do odbioru informujemy mailem. Za towar można zapłacić przelewem bankowym lub na miejscu przy odbiorze paczki (wówczas płatność gotówką). Odbiór jest możliwy w Legionowie na ul. Lwowskiej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Paczkomat InPost - odbierz swoją paczkę w wybranym przez siebie paczkomacie 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Do odebrania paczki potrzebny będzie kod, który otrzymasz w wiadomości SMS lub mailowo.