Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty


Filament Fiberlogy PET-G ESD 1,75mm czarny Zobacz większe

Filament Fiberlogy PET-G ESD 1,75mm czarny

Filament PET-G ESD w kolorze czarnym o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,5 kg filamentu. Fiberlogy PET-G ESD Black

Więcej szczegółów

ID: 587440

189,00 zł brutto (23% VAT)
153,66 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Cechy

Rodzaj filamentuPET-G
Ilość filamentu0,5 kg
Średnica1,75 mm
KolorCzarny

Więcej informacji

Opis

Filament Fiberlogy PET-G ESD w kolorze czarnym o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,5 kg filamentu. Zalecana temperatura druku powinna mieścić się w zakresie od 230°C do 250°C, temperatura stołu natomiast ok. 85°C. Filament jest nawinięty na szpulę i pakowany próżniowo.

Fiberlogy to polski producent filamentów przeznaczonych do drukarek 3D typu FFF/FDM. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Filamenty Fiberlogy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością, dużą różnorodnością oraz są wykonane ze sprawdzonych surowców charakteryzujących się najlepszymi parametrami.

Filament ESD PET-G przeznaczony jest do drukowania elementów urządzeń elektronicznych narażonych na uszkodzenie w wyniku działania wyładowań elektrostatycznych. Wysokie właściwości  rozpraszające ładunek elektryczny zapewniają bezpieczeństwo układów scalonych i innych komponentów elektronicznych minimalizując ryzyko ich częściowego lub trwałego uszkodzenia. ESD PET-G cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na działanie słabych kwasów, alkoholi, olejów oraz benzyny. Materiał ten nie wymaga ogrzewanej komory lub utwardzonej dyszy.

Filament znakomicie współpracuje z większością drukarek 3D dostępnych na rynku. Sprawdź naszą ofertę drukarek 3D i dobierz najlepszy zestaw dla siebie.

Właściwości

  • Kolor: czarny
  • Średnica: 1,75 mm
  • Tolerancja średnicy: +/- 0,02 mm
  • Tolerancja owalu: +0,01 mm
  • Temperatura druku: 230°C do 250°C
  • Temperatura stołu: 85°C
  • Rekomendowana minimalna średnicy dyszy: 0,5 mm
  • Waga netto: 0,5 kg

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane