Kategoria: Pasty, kleje i taśmy termoprzewodzące

Kleje, pasty i taśmy termoprzewodzące to substancje mające duże przewodnictwo cieplne. Pasty termoprzewodzące naniesione na układy niwelują nierówności na styku z radiatorami zwiększając w ten sposób ilość odprowadzanego ciepła.

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Klej termoprzewodzący TermoGlue firmy AG służy do mocowania radiatorów na układach scalonych wymagających chłodzenia, wypełnia nierówności poprawiając przewodzenie ciepła.

8,57 zł
24h
Dostępna ilość: 11
Dostępny

Silikonowa pasta termoprzewodząca służąca do poprawiania ilości ciepła przekazywanego np. do radiatora. Pasta jest odporna na utlenianie oraz temperaturę pracy w zakresie od -50 do 200°C. Pasta w pojemniku o pojemności 100 g. CHE1411

19,90 zł
24h
Dostępna ilość: 6
Dostępny

Silikonowa pasta termoprzewodząca służąca do poprawiania ilości ciepła przekazywanego np. do radiatora. Pasta jest odporna na utlenianie oraz temperaturę pracy w zakresie od -50 to 200°C. Pasta w tubce o pojemności 7 g. 

5,41 zł
24h
Dostępna ilość: 6
Dostępny

Pasta termoprzewodząca AG Gold zawiera 45%, znakomicie sprawdzi się w overclockingu, ponieważ ma 3-krotnie wyższą przewodność cieplną niż standardowe pasty. Pasta o masie 3g w strzykawce. CHE1590

13,90 zł
24h
Dostępna ilość: 5
Dostępny

Pasta termoprzewodząca AG Extreme dzięki zastosowaniu dodatku pyłu stalowego zapewnia odprowadzanie dużych ilości ciepła z podzespołów elektronicznych (procesory, karty graficzne, układy zasilające). Pasta o masie 1g w strzykawce.

11,27 zł
24h
Dostępna ilość: 5
Dostępny

Taśma termoprzewodząca stosowana jako zastępstwo dla pasty termoprzewodzącej. Jest bardzo elastyczna i charakteryzuje się wysoką ściśliwością. Nie zawiera kleju. AG Termopasty ART.AGT-306

5,90 zł
24h
Dostępna ilość: 3
Dostępny

Pasta termoprzewodząca Diamond Brush z dodatkiem pyłu diamentowego (10%). Świetnie nadaje się do stosowania w komputerach (procesory, karty graficzne). 

27,90 zł
24h
Dostępna ilość: 1
Dostępny

Silikonowa pasta termoprzewodząca służąca do poprawiania ilości ciepła przekazywanego np. do radiatora. Pasta jest odporna na utlenianie oraz temperaturę pracy w zakresie od -50 to 200°C. Pasta w strzykawce o pojemności 25 g.

11,50 zł
24h
Dostępna ilość: 1
Dostępny

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.