Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty

STM32 Nucleo 

STM32 Nucleo
STM32 Nucleo

STM32 Nucleo to seria płytek z mikrokontrolerami STM32 (rdzenie ARM Cortex-M) zgodnych mechanicznie z popularnym Arduino

Podkategorie

 • STM Nucleo Shield

  Nakładki przeznaczone do płytek z rodziny STM Nucleo umożliwiające łatwą rozbudowę tych zestawów o ciekawe układy peryferyjne.

 • STM Nucleo-144

  Seria atrakcyjnych cenowo płytek z mikrokontrolerami z rodziny STM32 firmy STMicroelectronics w obudowach ze 144 wyprowadzeniami, złącza zgodzne ze standardem Arduino Uno R3, ST Zio oraz ST morpho, płytki są wyposażone w programator/debuger zgodny z ST-Link, interfejst Ethernet, USB OTG/device full speed.

 • STM Nucleo-32

  Seria atrakcyjnych cenowo płytek z mikrokontrolerami z rodziny STM32 firmy STMicroelectronics w obudowach z 32 wyprowadzeniami, złącza zgodzne ze standardem Arduino nano, płytki są wyposażone w programator/debuger zgodny z ST-Link.

 • STM Nucleo-64

  Seria atrakcyjnych cenowo płytek z mikrokontrolerami z rodziny STM32 firmy STMicroelectronics w obudowach z 64 wyprowadzeniami, złącza zgodzne ze standardem Arduino Uno R3 oraz ST morpho, płytki są wyposażone w programator/debuger zgodny z ST-Link.

na stronę
Wyświetlono 1 - 15 z 147 elementów
Wyświetlono 1 - 15 z 147 elementów