Pęseta Piergiacomi 3 SA ESD wykorzystywana jest w pracach montażowych i serwisowych, wymagających precyzyjnego manipulowania elementami elektronicznymi podatnymi na uszkodzenia elektrostatyczne. Narzędzie wykonane jest z materiału o właściwościach antystatycznych (ESD), redukującego ryzyko wyładowań elektrostatycznych. Końcówki pęsety są proste i ostre, co umożliwia chwytanie małych komponentów w ograniczonej przestrzeni montażowej. Długość 120 mm pozwala na precyzyjne operowanie narzędziem.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Pęseta ESD-10 prosta o długości 123mm. Antystatyczna, antymagnetyczna. Część chwytna powlekana. Idealna do prac w elektronice SMD. ESD-10
Brak towaru
Zestaw 6 pęset antystatycznych: ESD-10, ESD-11, ESD-12, ESD-13, ESD-14, ESD-15. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej i pokryte czarną powłoką w części chwytnej. Przeznaczone do serwisów elektronicznych
Brak towaru
Pęseta TS-10/SS-SA o długości 120 mm to precyzyjne narzędzie do zastosowań w elektronice i serwisie urządzeń elektronicznych. Dzięki ostrej końcówce i właściwościom antymagnetycznym sprawdza się przy manipulacji drobnymi elementami, oferując wysoką precyzję i bezpieczeństwo pracy w środowisku wrażliwym na pola magnetyczne.
Piergiacomi 00 SA to precyzyjna pęseta z płaskimi, ostrymi końcówkami, przeznaczona do delikatnych operacji montażowych i manipulowania drobnymi komponentami elektronicznymi. Zapewnia pewny chwyt i precyzję w pracy z elementami SMD.
Pęseta precyzyjna z długimi cienkimi ostrymi końcówkami pod kątem 40°, długość 135 mm
Pęseta precyzyjna o długości 110 mm z ostrymi, cienkimi końcówkami przeznaczona do prac precyzyjnych w elektronice
Zestaw ośmiu precyzyjnych pęset antymagnetycznych z tworzywa sztucznego, antystatyczne, RoHS
Pinceta VETUS E3 z ceramicznymi końcówkami kątowymi łączy odporność temperaturową i chemiczną z precyzją działania. Narzędzie dedykowane do serwisów elektronicznych, laboratoriów i aplikacji wymagających bezpiecznej pracy z elementami wrażliwymi na ESD oraz wysoką temperaturę.
Piergiacomi 00D SA to pęseta z ząbkowanymi, ostrymi końcówkami i uchwytem zapewniającym lepszą kontrolę chwytu, przeznaczona do precyzyjnej pracy z trudnymi do uchwycenia elementami. Sprawdza się w aplikacjach wymagających stabilności i pewności operowania.
Piergiacomi 00C SA to kompaktowa pęseta z płaskimi, ostrymi końcówkami, przeznaczona do ogólnych prac montażowych w elektronice i precyzyjnej mechanice. Krótsza długość i odporność chemiczna czynią ją wszechstronnym narzędziem do pracy w trudnych warunkach.
Pęseta ESD-17 zakrzywiona o długości 125 mm. Antystatyczna, antymagnetyczna. Idealna do prac przy elektronice SMD
Brak towaru
Pęseta ESD-15 zakrzywiona o długości 125mm. Antystatyczna, antymagnetyczna. Część chwytna powlekana. Idealna do prac w elektronice SMD
Pęseta antymagnetyczna, płaska, wykonana ze stali nierdzewnej, odporna na działanie korozyjne większości rozpuszczalników i środków czyszczących
Piergiacomi 0 SA to precyzyjna pęseta o ostrych końcówkach, przeznaczona do dokładnych operacji w montażu elektronicznym i serwisie drobnych komponentów. Niewielka masa i precyzja wykonania sprzyjają wygodnej i precyzyjnej pracy.
Piergiacomi 7A SA ESD to precyzyjna pęseta zakrzywiona o ostrych końcówkach, przeznaczona do prac z elementami w ciasnych przestrzeniach. Właściwości antystatyczne, niemagnetyczność i odporność chemiczna umożliwiają zastosowanie w precyzyjnym montażu elektronicznym i serwisie.
Zestaw Piergiacomi PN-KIT7T zawiera 7 pęset ze stali SA o zróżnicowanych kształtach końcówek, przeznaczonych do precyzyjnych prac serwisowych i montażowych. Każda pęseta zapakowana w praktyczne etui z tworzywa dla łatwego przechowywania i organizacji.
Brak towaru
Pęseta antystatyczna do komponentów elektronicznych, długość 120 mm, ostre końcówki