Widok główny
search
  • Widok główny
ID: 1189095
569,00 zł
Brutto

462,60 zł Netto

Pendrive USB do testów bezpieczeństwa wykorzystujący metodę wstrzykiwania klawiszy. Zapewnia dużą skuteczność w penetracji systemów, potrafi symulować działanie klawiatury i umożliwia wykonywanie ataków typu hotplug. Hak5 USB RUBBER DUCKY

Brak terminu dostawy
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka gratis

darmowa wysyłka na terenie Polski dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN

 

Wysyłka tego samego dnia

Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godz. 11:00

 

14 dni na zwrot

Każdy konsument może zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez zbędnych pytań

Opis

USB Rubber Ducky to pendrive USB do testów bezpieczeństwa, Tego typu urządzenia są znane nie tylko hakerom, ale także jako narzędzia używane przez profesjonalistów cyberbezpieczeństwa na całym świecie. Wykorzystują one metodę wstrzykiwania klawiszy, nadającą mu wyjątkową skuteczność w penetracji systemów.

Za pomocą USB Rubber Ducky możliwe jest szybkie i skuteczne wprowadzanie poleceń na komputerze, wykorzystując zaufanie systemu do interfejsu HID. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, pendrive ten potrafi symulować działanie klawiatury, pozwalając na wstrzykiwanie komend z niespotykaną dotąd szybkością. Najnowsza wersja narzędzia to rewolucyjne podejście do ataków typu hotplug, które umożliwia przeprowadzanie ataków na urządzenia nawet wtedy, gdy są one chronione przez zabezpieczenia systemowe czy firewall. Dzięki zaawansowanemu językowi programowania DuckyScript™ 3.0 oraz pełno-featured Integrated Development Environment, możliwe jest tworzenie zaawansowanych skryptów ataków w prosty sposób.

Dodatkowe funkcje, takie jak Keystroke Reflection, Defense Evasion czy OS Detection, pozwalają na jeszcze bardziej zaawansowane operacje, umożliwiając wykrywanie i omijanie zabezpieczeń systemowych. Dzięki obsłudze interfejsu USB typu C, USB Rubber Ducky jest kompatybilny z najnowszymi urządzeniami, zapewniając szeroki zakres możliwości ataków. Ten pendrive to nie tylko narzędzie do penetracji, ale również doskonałe źródło wiedzy dla osób zainteresowanych cyberbezpieczeństwem. Dzięki dostępnym materiałom edukacyjnym, takim jak e-booki, podręczniki czy kursy online, możliwe jest zdobycie umiejętności i wiedzy niezbędnych do zrozumienia mechanizmów ataków oraz obrony przed nimi.

Właściwości

  • Umożliwia szybkie i skuteczne wstrzykiwanie poleceń
  • Emulacja urządzenia HID (Human Interface Device)
  • Ataki hotplug
  • Język Programowania DuckyScript™ 3.0
  • Funkcje Keystroke Reflection, Defense Evasion i OS Detection
  • Możliwość symulacji dowonlego urządzenia USB dzięki klonowaniu ID
  • Liczne materiały edukacyjne
  • Złącze USB typu C
1189095

Powiązane produkty

Produkty z tej samej kategorii (16)