Widok główny
search
 • Widok główny
ID: 1186061
17,70 zł
Brutto

14,39 zł Netto

Kompaktowy sterownik silnika krokowego z układem TMC2208 o napięciu pracy od 4 do 35 V. Oferuje płynną, cichą pracę, wysoką wydajność, różnorodne tryby pracy oraz łatwą konfigurację. Jest sterowany przez interfejs STEP/DIR i stanowi idealne rozwiązanie dla drukarek 3D oraz podobnych zastosowań

24h
Dostępny
Dostępna ilość: 5
 

Wysyłka gratis

darmowa wysyłka na terenie Polski dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN

 

Wysyłka tego samego dnia

Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godz. 11:00

 

14 dni na zwrot

Każdy konsument może zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez zbędnych pytań

Opis

Zaawansowany sterownik silnika krokowego oparty o układ scalony TMC2208 firmy Trinamic to niezastąpione narzędzie w świecie precyzyjnej automatyki i robotyki. Ten potężny moduł pozwala na kontrolę i sterowanie silnikami krokowymi w sposób niezwykle precyzyjny i efektywny.

Jedną z kluczowych cech tego sterownika jest jego wszechstronność. Dzięki kompatybilności z napięciem zasilania od 4 V do 35 V, może być z powodzeniem wykorzystywany z różnymi rodzajami silników krokowych, w tym tych o większym momencie obrotowym i wyższych napięciach zasilania. Oznacza to, że masz pełną swobodę w doborze silnika do swojego projektu. Sterownik TMC2208 wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak StealthChop2, które zapewniają nie tylko cichą, ale również niezwykle płynną pracę silników krokowych. Dzięki trybowi SpreadCycle możliwe jest osiągnięcie wyższych prędkości obrotowych i momentów obrotowych, co ma kluczowe znaczenie w dynamicznych zastosowaniach. Wbudowane zabezpieczenia, w tym mechanizm chroniący przed przegrzaniem, gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także niezawodność działania. Dodatkowo, radiator umieszczony na module skutecznie odprowadza ciepło, co pozytywnie wpływa na wydajność i żywotność sterownika.

Sterownik komunikuje się za pomocą interfejsu STEP/DIR, co ułatwia jego integrację z różnymi urządzeniami i systemami. Warto również zaznaczyć, że jest on kompatybilny z większością popularnych płytek sterujących drukarek 3D, co czyni go idealnym wyborem dla entuzjastów druku 3D. Mimo swoich zaawansowanych możliwości, sterownik cechuje się niewielkimi wymiarami, co sprawia, że jest łatwy do zainstalowania nawet w ograniczonych przestrzeniach. To rozwiązanie, które daje Ci pełną kontrolę nad silnikami krokowymi w Twoim projekcie, zapewniając jednocześnie niezawodność i efektywność działania.

Właściwości

 • Układ scalony: TMC2208 firmy Trinamic
 • Napięcie zasilania silników: 4 do 35 V
 • Maksymalny prąd wyjściowy: do 2 A
 • Tryby pracy: StealthChop2, SpreadCycle
 • Interfejs komunikacji: STEP/DIR
 • Możliwość konfiguracji przez interfejs UART & OTP
 • Podział kroków: do 1/256
 • Złącza: kompatybilne z popularnymi gniazdami
 • Zabezpieczenia: przeciążeniowe, przegrzewania i zwarć
 • Wymiary: 20,3 x 15,2 mm
1186061

Powiązane produkty

Produkty z tej samej kategorii (16)