Grot 900M-T-0.5C ścięty do stacji WEP, AOYUE, ZHAOXIN, REPRO, YIHUA, PT czarny firmy ZHAOXIN.
Cechy
Stacja lutownicza kolbowa o mocy 60W, regulacja temperatury w zakresie 200 °C do 500 °C WEP 926
Brak towaru
Gąbka do czyszczenia grotów o wymiarach 35 × 50 mm po zwilżeniu, przeznaczona do bieżącej konserwacji grotów lutowniczych. Umożliwia skuteczne usuwanie pozostałości cyny i zanieczyszczeń podczas pracy. Sprawdza się w warsztatach elektronicznych, serwisach oraz podczas montażu i prototypowania układów elektronicznych
Grot lutowniczy C1-1 z końcówką 1,5 mm typu stożek, przeznaczony do stacji ZD-98, ZD-99, ZD-200C
Brak towaru
Grot lutowniczy zakrzywiony z końcówką o średnicy 0,5mm, do stacji lutowniczej WEP 926
Grot typu K, ścięty nóż 8mm do stacji lutowniczej WEP 926. Stosowany do lutowania w wąskich miejscach
Grot z ukośną końcówką przeznaczony do lutownicy AOYUE, ZHAOXIN, REPRO, YIHUA, PT, WEP.
Grot ze ściętą końcówką przeznaczony do lutownicy AOYUE, ZHAOXIN, REPRO, YIHUA, PT, WEP.
Grot lutowniczy 500-3C ścięty okrągły o średnicy 3mm, do stacji lutowniczych np. Zhaoxin 950, QUICK 203G, YiHua WEP 950.