Grot płaski pasujący do stacji lutowniczych producentów Aoyue, Repro, Yihua, WEP, Quick. Nadaje się do wykonywania precyzyjnych prac. Należy utrzymywać go w czystości, stosując do czyszczenia specjalne gąbki lub czyściki. Po zakończonej pracy grot powinien zostać pocynowany.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Kester 951 to bezhalogenkowy, bezkalafoniowy aplikator Flux Pen®, specjalnie stworzony do lutowania powierzchniowego.
Brak towaru
Taśma, w formie plecionki, do usuwania nadmiaru roztopionego spoiwa lutowniczego przy lutowaniu i wylutowywaniu elementów elektronicznych. Szerokość 1mm, długość 1,5m.
Uniwersalny odsysacz lutowniczy do usuwania nadmiaru cyny. NAR0846
Czyścik z mosiężnych wiórków, w metalowej podstawce, do czyszczenia grotów lutowniczych z resztek cyny. XYTRONIC 460
Szczotka antystatyczna, pędzel do oczyszczania płytek drukowanych i elementów po procesie lutowania.
Najpopularniejsze spoiwo lutownicze Sn60Pb40 SW26 to wysokiej jakości ołowiowy produkt z topnikiem SW26, przeznaczony do profesjonalnego lutowania w elektronice i elektrotechnice, spełniający normę EN ISO 9453:2014
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do urządzenia Quick TS1200
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do lutownicy QUICK303D
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w: Quick 3202/203H/376D/LF3000
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w Quick 202D
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w urządzeniu: Quick 202D
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w Quick 202D
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w: Quick 3202/203H/376D/LF3000/TS2200
Brak towaru
HS01-K65 grot do lutownicy typu ostry ostrze produkcji Fnirsi. Grot jest zintegrowany z elementem grzejnym analogicznie jak w popularnych grotach z serii T12.
Grot lutowniczy YT-82496 typ T12-BC2 z wbudowaną grzałką i czujnikiem temperatury przeznaczony do precyzyjnych prac lutowniczych. Pasuje do stacji Yato YT-82461, YT-82462 i YT-82490, sprawdza się przy lutowaniu elementów SMD i THT.
Grot ze ściętą końcówką przeznaczony do lutownicy AOYUE, ZHAOXIN, REPRO, YIHUA, PT, WEP.
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w: Quick 3202/203H/376D/LF3000
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w Quick 202D
Brak towaru
Grot lutowniczy YT-82495 typ T12-ILS z wbudowaną grzałką i precyzyjną końcówką do lutowania małych elementów. Współpracuje ze stacjami YT-82461, YT-82462 i YT-82490, sprawdza się w montażu SMD oraz pracach wymagających wysokiej dokładności.
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w urządzeniu Quick 713
Brak towaru
Grot ścięty do stacji lutowniczej Aoyue, Zhaoxin, Repro, Yihua, WEP, Quick czarny firmy Zhaoxin
Brak towaru
Grot GD-1 nr 044 osadzany na grzałkę. Pasuje do wszystkich typów lutownic firmy Elwik.
Brak towaru
Grot płaski do stacji lutowniczej Aoyue, Zhaoxin, Repro, Yihua, WEP, Quick czarny firmy Zhaoxin