

2,48 zł Netto
Czarny klej termotopliwy o średnicy 7,2 mm i długości 100 mm, przeznaczony do klejenia różnych materiałów w profesjonalnych zastosowaniach, dostępny w opakowaniu zawierającym 12 sztuk kleju. YT-82441
Uniwersalny klej termotopliwy Yato YT-82441 w kolorze czarnym, o średnicy 7,2 mm i długości 100 mm, przeznaczony do pracy z elektrycznymi pistoletami do klejenia. Dzięki wysokiej lepkości (6000 ± 1000 mPas) oraz optymalnemu czasowi otwartemu i wiązania (20–30 s), zapewnia solidne i trwałe łączenie elementów z różnych materiałów. Klej działa w zakresie temperatury roboczej 170–200°C, a jego temperatura mięknienia wynosi 85 ± 2°C.
Rekomendowany do klejenia drewna, tkanin, papieru, skóry, folii oraz tworzyw sztucznych. Sprawdza się w zastosowaniach hobbystycznych i profesjonalnych – m.in. w montażu przewodów, produkcji opakowań, florystyce, rękodziele i pracach meblarskich.
• Średnica wkładu: 7,2 mm
• Długość wkładu: 100 mm
• Kolor: czarny
• Zakres temperatury pracy: 170–200°C
• Temperatura mięknienia: 85 ± 2°C
• Czas wiązania: 20–30 s
• Czas otwarty: 20–30 s
• Lepkość: 6000 ± 1000 mPas
• Masa zestawu: 0,1 kg
• Liczba sztuk w zestawie: 12
• Zastosowanie: drewno, tkaniny, folie, tworzywa sztuczne, papier, skóra
Producent TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Osoba odpowiedzialna TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Poxilina 70 g to szybkoschnący, dwuskładnikowy kit epoksydowy o dużej wytrzymałości, przeznaczony do napraw i rekonstrukcji powierzchni metalowych, szklanych, drewnianych i betonowych. Zapewnia trwałe, odporne na czynniki chemiczne i mechaniczne połączenie, które można łatwo obrabiać po godzinie od nałożenia.
Klej montażowy Ośmiorniczka łączy łatwość aplikacji z wysoką wytrzymałością i elastycznością, co czyni go idealnym wyborem do napraw, mocowań i prac dekoracyjnych w domu i ogrodzie. Nadaje się do klejenia porowatych materiałów, zapewniając trwały efekt nawet w zmiennych warunkach środowiskowych.
Klej termotopliwy o średnicy 11mm i długości 30cm, przezroczysty. TERM.UNI-11D
Uniwersalny klej termotopliwy o średnicy 11 mm i długości 200 mm, w kolorze czerwonym, nadaje się do klejenia różnych materiałów (papier, tworzywa sztuczne, tkaniny, skóra, drewno) i jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań w elektryce, produkcji opakowań, florystyce, rękodziele, meblarstwie, motoryzacji oraz elektronice; opakowanie zawiera 5 sztuk kleju. YT-82434
Zielony klej termotopliwy Yato o średnicy 7,2 mm i długości 100 mm, dostępny w opakowaniu 12 sztuk, przeznaczony do profesjonalnego klejenia różnych materiałów przy użyciu pistoletów klejowych. YT-82444
SUPER GLUE to uniwersalny klej cyjanoakrylowy do błyskawicznego łączenia różnych materiałów. Sprawdza się w drobnych naprawach domowych i precyzyjnych zastosowaniach technicznych. Dzięki kompaktowej formie 2 g jest wygodny w przechowywaniu i gotowy do natychmiastowego użycia.
POXIPOL przezroczysty to wytrzymały, bezrozpuszczalnikowy klej epoksydowy, przeznaczony do napraw i uszczelnień szerokiej gamy materiałów. Dzięki szybkiemu wiązaniu i wysokiej odporności sprawdza się w zastosowaniach domowych, warsztatowych i hobbystycznych.
TADAM to szybkoschnący klej żelowy przeznaczony do napraw obuwia sportowego. Tworzy trwałe i elastyczne połączenia na różnych materiałach, takich jak skóra czy tkaniny. Niewielka tubka 9 g sprawdzi się do codziennego użytku w domu i w terenie.
Uniwersalny, bezbarwny klej termotopliwy do pistoletów elektrycznych o średnicy 11 mm, idealny do klejenia papieru, kartonów, materiałów drewnopochodnych i tekstylnych. Sthor-73271
Niebieski klej termotopliwy Yato o średnicy 7,2 mm i długości 100 mm, dostępny w opakowaniu 12 sztuk, przeznaczony do profesjonalnego klejenia różnych materiałów przy użyciu pistoletów klejowych. YT-82443
Kropelka 10 ml to szybkoschnący klej do precyzyjnych napraw, który zapewnia wygodne i czyste dozowanie dzięki kroplowej aplikacji. Opakowanie umożliwiające ustawienie w pionie zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania w domowych warunkach.
Butaprem Total 35 g to wszechstronny klej kontaktowy, zapewniający mocne, elastyczne i wodoodporne połączenia materiałów takich jak guma, skóra, metal, drewno czy tworzywa sztuczne. Przeznaczony do napraw domowych, montażu elementów dekoracyjnych oraz prac warsztatowych wymagających trwałego efektu.
Magic CR 45 g to wydajny klej introligatorski oferujący trwałą, elastyczną i przezroczystą spoinę, idealny do prac papierniczych, rękodzielniczych i naprawczych. Sprawdza się w szkole, biurze i domu, zapewniając estetyczne oraz bezpieczne klejenie różnych materiałów.
Przezroczysty klej do pistoletu o średnicy 11 mm i długości 250 mm doskonale nadaje się do łączenia różnych materiałów, takich jak papier, plastik, drewno czy metal po podgrzaniu. Idealny zarówno do drobnych napraw, jak i kreatywnych zastosowań, takich jak modelarstwo, florystyka czy dekoracje.
Klej Magic 20 g to niezawodne narzędzie do prac papierniczych i introligatorskich, oferujące elastyczną i przejrzystą spoinę. Idealny do klejenia papieru, tkanin, ceramiki i wielu innych materiałów, zarówno w szkole, biurze, jak i w domu.
Czerwony klej termotopliwy Yato o średnicy 7,2 mm i długości 100 mm, dostępny w opakowaniu 12 sztuk, przeznaczony do profesjonalnego klejenia różnych materiałów przy użyciu pistoletów klejowych. Yato YT-82442
Czarny klej termotopliwy o średnicy 7,2 mm i długości 100 mm, przeznaczony do klejenia różnych materiałów w profesjonalnych zastosowaniach, dostępny w opakowaniu zawierającym 12 sztuk kleju. YT-82441