Obudowy dwuczęściowe - są one dostępne w standardzie w dwóch kolorach: jasnoszarym i czarnym. Tworzywo z jakiego są one wykonane to polistyren oraz ABS. Ponadto niektóre z nich występują w wersji wentylowanej. Możliwy jest także zakup obudów z mocowaniem do ściany (każda z nich posiada uchwyty, lub uszy pozwalające na zamocowanie jej do płaskiej powierzchni). Niektóre z tych obudów występują także w wersji kolorowej półprzezroczystej (czerwonej i niebieskiej) lub przezroczystej.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa hermetyczna Z111 jasna z uszczelką z tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z109 czarna ABS V0
Brak towaru
Z23 ABS - Obudowa plastikowa Z23 ABS
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa ZP150.50.60UJ TM ABS o klasie IP68 i odporności IK08 zapewnia maksymalną ochronę przed czynnikami środowiskowymi i mechanicznymi. Wyposażona w uszy montażowe i tulejki mosiężne umożliwia trwałą zabudowę urządzeń elektronicznych w instalacjach zewnętrznych i przemysłowych.
ZP150.100.60Sb-IP67 TM ASA - Obudowa hermetyczna ZP150.100.60 biała z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ASA
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP120.60.60SUJ-IP67 TM PC z uchami montażowymi i uszczelką wylewaną zapewnia ochronę zgodną z klasą IP67. Dzięki zastosowaniu poliwęglanu oraz tulejek mosiężnych sprawdza się w wymagających aplikacjach przemysłowych i projektach automatyki.
Brak towaru
ZP120.60.75JH TM to obudowa hermetyczna Kradex wykonana z ABS, przeznaczona do ochrony elektroniki w wymagających środowiskach przemysłowych i instalacyjnych.
Obudowa hermetyczna ZP240.120.75 z tworzywa ABS-PC z przezroczystą pokrywą, wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do zastosowań przemysłowych, automatyki, instalacji sterowniczych i elektroniki wymagającej ochrony klasy IP67.
Brak towaru
ZP120.120.45UJp TM PC - Obudowa plastikowa ZP120.120.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
ZP160.80.60Sb-IP67 TM to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi, wykonana z ASA, przeznaczona do ochrony elektroniki w środowiskach o podwyższonych wymaganiach odpornościowych.
Obudowa hermetyczna ZP90.60.40 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z100 czarna ABS V0
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP120.120.60UJ TM PC wykonana z poliwęglanu, wyposażona w tulejki mosiężne, przeznaczona do zastosowań wymagających solidnej i precyzyjnej zabudowy elementów elektronicznych.
Obudowa plastikowa Z80 ABS