Moduł rozpoznawania mowy oparty na układzie LD3320. Może...
Moduł odbiornika audio Bluetooth, który umożliwia bezprzewodową...
Moduł sterownika dwóch silników szczotkowych DC o...
Moduł sterownika silnika bezszczotkowego (regulator ESC) o wydajności...
Moduł sterownika silnika bezszczotkowego o wydajności prądowej do 20 A....
Moduł ze sterownikiem silnika krokowego TMC2208. Umożliwia...
Sterownik WiFi dedykowany do taśm LED opartych na adresowanych diodach,...
Narzędzie dedykowane do nauki podstaw radia definiowanego programowo (SDR) i komunikacji radiowej (RF). Może generować lub odbierać analogowe sygnały RF od 325 MHz do 3800 MHz. ADALM-PLUTO
ID: 1178663
Data dostępności:
ADALM-PLUTO Active Learning Module (PlutoSDR) jest łatwym w użyciu narzędziem od Analog Devices Inc. (ADI), które można wykorzystać do wprowadzenia do podstaw radia definiowanego programowo (SDR) i komunikacji radiowej (RF). Stanowi przenośne laboratorium, które we współpracy z różnorodnymi pakietami oprogramowania, jak MATLAB lub Simulink, zapewniają innowacyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI), umożliwiający intuicyjne użytkowanie.
ADI oferuje podręcznik Software-Defined Radio for Engineers, który obejmuje podstawy praktycznej komunikacji bezprzewodowej skupionej wokół używania PlutoSDR z MATLAB. Ta kombinacja teorii, sprzętu i oprogramowania pozwala w łatwy sposób przejść od matematyki do symulacji i sprzętu.
PlutoSDR oferuje niezależne kanały odbiorcze i nadawcze, które mogą działać w pełnym dupleksie. Może generować lub odbierać analogowe sygnały RF od 325 MHz do 3800 MHz z prędkością do 61,44 megapróbek na sekundę (MSPS). Jest zasilany przez USB i wykorzystuje domyślne oprogramowanie układowe. Ponieważ PlutoSDR wykorzystuje sterowniki libio, obsługuje systemy OS X, Windows i Linux.
Zaawansowanym użytkownikom ADI oferuje otwarty zestaw narzędzi, który umożliwia dostęp do dodatkowych funkcji transceivera AD9363 wewnątrz PlutoSDR. Zestaw narzędzi Analog Devices Board Support Package zapewnia również obsługę HDL dla tych, którzy chcą wykorzystać FPGA PlutoSDR do przetwarzania sygnału za pomocą kodera HDL.