27,32 zł Netto
Latarka UV z 51 diodami LED jest wszechstronnym narzędziem, które nie tylko ułatwia pracę mechanikom samochodowym przy diagnozowaniu układów klimatyzacji, ale również znajduje zastosowanie w wielu innych dziedzinach. Solidna konstrukcja i funkcjonalność sprawiają, że jest to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. YT-08581
Latarka UV wyposażona w 51 diod LED UV to narzędzie niezbędne przy diagnozowaniu układów klimatyzacji samochodowej. Dzięki precyzyjnie dobranym długościom fal UV (395 nm) umożliwia łatwe wykrycie nieszczelności za pomocą środka kontrastowego. Aluminiowa obudowa zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a praktyczna zawieszka umożliwia wygodne przechowywanie i transport. Latarka jest również użyteczna w poszukiwaniu bursztynu, jako tester banknotów oraz do wykrywania plam moczu po zwierzętach.
Producent TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Osoba odpowiedzialna TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Lampa LED Rebel 5 W z trzonkiem GU10 to energooszczędne źródło światła o neutralnej barwie, przeznaczone do montażu w standardowych oprawach. Dzięki szerokiemu kątowi świecenia, natychmiastowemu startowi i trwałości do 15 000 godzin stanowi funkcjonalne i ekologiczne rozwiązanie do codziennego użytku.
Żarówka LED GU10 8 W marki BLOW wytwarza neutralne białe światło o temperaturze barwowej 4000 K i jasności 600 lm, zapewniając energooszczędne i trwałe oświetlenie w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych.
Zestaw Latarka UV 21 LED i Okulary to niezawodne narzędzie do detekcji nieszczelności i wielu innych zastosowań. Vorel-82756
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A emitujące niebieskie światło sprawdzają się w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Lampa UV stosowana do utwardzania klejów UV, lakierów i soldermaski. Przydatna przy naprawie płytek PCB
Brak towaru
Lampa inspekcyjna NEO TOOLS 99-045 o wysokim strumieniu świetlnym i funkcjonalnych trybach świecenia doskonale sprawdzi się w serwisie, warsztacie i podczas prac montażowych. Magnes i klips umożliwiają wygodne użytkowanie w różnych pozycjach roboczych.
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A emitujące czerwone światło stosowane są w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Latarka taktyczna LED z aluminiową obudową to niezawodne źródło światła w każdej sytuacji terenowej lub awaryjnej. Dzięki możliwości regulacji wiązki, trybom świecenia oraz ładowaniu przez USB, idealnie sprawdza się w podróży, podczas prac serwisowych oraz jako element wyposażenia awaryjnego. Wytrzymała konstrukcja i wszechstronność czynią ją praktycznym narzędziem dla każdego użytkownika.
Lampa z dwoma trybami pracy (światło główne 8 W COB LED i latarka 3 W SMD LED, 5800-6500 K) posiada litowo-jonowy akumulator 2000 mAh umożliwiający pracę do 8 godzin, cyfrowy wskaźnik naładowania, płynną regulację światła, klasę szczelności IP63, klasę ochrony IK07, oraz dodatkowe funkcje jak hak, magnes w podstawie, i regulowany uchwyt, idealna do różnych zastosowań dzięki ładowaniu przez kabel USB typu C. Sthor - 82743
Latarka czołowa LED 3 W oferuje kompaktowe, a jednocześnie wydajne źródło światła z czterema trybami pracy, w tym czerwonym oświetleniem sygnalizacyjnym. Strumień świetlny 120 lm i zasięg do 150 m sprawdzają się podczas aktywności na zewnątrz, prac serwisowych oraz sytuacji awaryjnych, gdzie istotna jest dobra widoczność i niezawodność.
Miniaturowe LED z gwintem E10 zasilane 3,8 V DC, barwa biała, do oprawek E10. Sprawdza się jako zamiennik żarówek w latarkach, sygnalizatorach i projektach edukacyjnych, zapewniając kierunkowe, chłodne w odbiorze światło i niski pobór energii
Brak towaru
Ręczna lampa z nowoczesnym COB LED i obrotową, gumowaną obudową żółto-czarną, umożliwiająca ustawienie pod dowolnym kątem dzięki magnesom i haczykowi, co zapewnia wszechstronne zastosowanie w warsztacie, garażu, czy w podróży; zasilana trzema bateriami AAA (niezałączonymi), z ochroną IP20. Vorel - 82724
Reflektor YT-81819 z diodą COB LED 5 W i strumieniem 300 lm zapewnia skuteczne oświetlenie miejsca pracy w warsztacie i na zewnątrz. Dzięki akumulatorowi Li-Ion, magnesowi w podstawie i odporności IP54, sprawdza się w zastosowaniach mobilnych oraz wymagających warunkach środowiskowych.
Latarka warsztatowa Yato YT-08513 to praktyczne narzędzie 2 w 1, wyposażone w 8+1 diod LED, generujące strumień świetlny o natężeniu 280 lm. Zasilana trzema bateriami AA, zapewnia do 4 godzin ciągłej pracy. Posiada trzy tryby świecenia: 100%, 50% oraz funkcję latarki. Dla wygody użytkowania wyposażono ją w obrotowy korpus z gumowaną powłoką, hak do podwieszania oraz mocny magnes w uchwycie, umożliwiające łatwe mocowanie w różnych pozycjach. Yato YT-08513
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A emitujące zielone światło znajdują zastosowanie w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A umożliwiają uzyskanie efektu zmieniających się kolorów RGB. Produkt nadaje się do zastosowań w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Latarka UV z 51 diodami LED jest wszechstronnym narzędziem, które nie tylko ułatwia pracę mechanikom samochodowym przy diagnozowaniu układów klimatyzacji, ale również znajduje zastosowanie w wielu innych dziedzinach. Solidna konstrukcja i funkcjonalność sprawiają, że jest to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. YT-08581