Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produktyAdapter kamer FMC Pcam

Adapter umożliwiający połączenie czterech modułów kamer Pcam z systemami opartymi na FPGA. Rozszerza możliwości platform programistycznych, umożliwiając stosowanie aplikacji wideo z wieloma kamerami. Digilent 410-372

Więcej szczegółów

ID: 575594

4 280,52 zł

-3 280,22 zł

1 000,30 zł brutto (23% VAT)
813,25 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Adapter FMC Pcam to moduł peryferyjny, która umożliwia połączenie czterech kamer Pcam z systemami opartymi na FPGA. Rozszerza możliwości platform programistycznych, umożliwiając stosowanie aplikacji wideo z wieloma kamerami. Moduł znajdzie zastosowanie przy opracowywaniu szybkich silników do przetwarzania wideo, zaawansowanych algorytmach wideo, analizie treści wideo, przetwarzaniu cyfrowym wideo w czasie rzeczywistym czy inteligentnych rozwiązaniach wizyjnych.

Na płytce wykorzystano translatory poziomu z MIPI-FPHY na LVDS i LVCCMOS (adapter jest kompatybilny z napięciami VADJ 1,8 - 3,3 V). Do konfiguracji kamer wykorzystywany jest interfejs I2C zarządzany przez przełącznik I2C.

Adapter FMC Pcam jest zgodny z następującymi płytami Digilent z obsługą FMC: ZedBoard, Nexys VideoGenesys 2 i NetFPGA-1G-CML.

Właściwości

  • Cztery złącza systemowe Pcam
  • Translatory poziomu z MIPI D-PHY na LVDS i LVCMOS
  • Złącze FMC LPC męskie do sygnałów cyfrowych
  • Kompatybilny z szerokim zakresem napięć VADJ (1,8 V - 3,3 V)

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane