AN9520-245 - antena SMD 2.45G
search
ID: 207478
Brutto
Antena wewnętrzna Bluetooth, ZigBee, WLAN, chipowa SMD, 2.45GHz, zysk 1.5dBi, wym 9.5x2.1x1mm, Rainsun, RoHS
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 4
AN9520-245
Właściwości:
  • Częstotliwość: 2.45 GHz
  • Pasmo: 200 MHz
  • Impedancja: 50 Ω
  • Niska waga i małe wymiary:
    • 9.5mm(L)×2.1mm(W)×1mm(H)