Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produktyLabVIEW Physical Computing Kit

Zestaw składa się z domowego pakietu oprogramowania Labview, płytki do programowania chipKIT WF3, poręcznego pudełka oraz kabla USB. (PHYSICALKIT-LV/PHYSICALKIT-SOLO)

Więcej szczegółów

ID: 559135

418,10 zł brutto (23% VAT)
339,92 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

LabVIEW to graficzna platforma programistyczna służąca do akwizycji i analizy danych, sterowania, prototypowania i wiele innych. Pakiet LabVIEW Home uczynił to oprogramowanie przystępnym dla twórców i studentów. Zestaw Physical Computing Kit umożliwia połączenie projektów komputerowych ze światem fizycznym.

WF32 posiada moduł WiFi, który umożliwia komunikację z urządzeniami bezprzewodowymi, gniazdo kart Micro SD do odczytywania i przechowywania dużych ilości danych oraz kontroler USB 2.0 do zasilania, konfiguracji i budowy własnych aplikacji USB. Moduł posiada 43 wyproawdzenie, których można użyć do podłączania dowolnych czujników, wyświetlaczy, kontrolek, urządzeń peryferyjnych itp..

Graficzne środowisko LabVIEW umożliwia tworzenie i badanie projektów bez konieczności fizycznego tworzenia obwodów. Wiele komponentów i kontrolek oprogramowania pozwala na budowanie wirtualnych obwodów, a następnie ich testowanie. Oprogramowanie posiada wiele wbudowanych komponentów do budowy interfejsu komunikacyjnego między człowiekiem, a maszyną, elementy trójwymiarowej wizualizacji danych itp. Sprawia to że oprogramowanie LabVIEW jest o wiele bardziej efektywne w nauce i poznawaniu świata elektroniki, automatyki i sterowania.

W zestawie

  • 1x Oprogramowanie LabVIEW Home Bundle
  • Płyta z mikrokontrolerem WF32
  • Project Box
  • Przewód USB

Do pobrania

Producent