

Segger Flasher ATE Main Module to płyta główna będąca elementem systemu programowania mikrokontrolerów i mikroprocesorów, który jest przeznaczony do zastosowań produkcyjnych. Moduł wyposażony został w interfejsy komunikacyjne USB, Ethernet oraz RS232 umożliwiające komunikację z oprogramowaniem konfiguracyjnym zainstalowanym na komputerze PC. W ramach systemu do płyty głównej podłączane są moduły programujące Flasher ATE (jedna płyta główna może obsługiwać do 10 takich modułów), które odpowiadają za programowanie układu docelowego. Każdy moduł programujący może mieć indywidualną konfigurację i wsad, dzięki czemu system obsługuje wiele urządzeń równolegle, niezależnie od tego, czy są one takie same, czy inne.
Zestaw obsługiwany jest za pomocą standardowych aplikacji Segger, takich jak J-Flash i J-Link Configurator. Sterowanie procesem programowania odbywa się za pomocą terminala lub wbudowanego serwera i przeglądarki internetowej.
System przeznaczony jest do masowej produkcji na dużą skalę. Aby sprostać specjalnym wymaganiom środowisk produkcyjnych o dużym wolumenie, Gang Programmer może być montowany w 19-calowych stojakach lub bezpośrednio do ATE. Ultraszybkie algorytmy flash używane przez Flasher ATE są tymi samymi wiodącymi w branży i sprawdzonymi algorytmami, które znajdują się również w rodzinie urządzeń debugujących J-Link firmy SEGGER i urządzeniach programujących Flasher. Każdy moduł programujący zawiera licencje na programowanie wszystkich obsługiwanych układów.
Segger Flasher ATE obsługuje szeroką gamę mikrokontrolerów i mikroprocesorów z rdzeniami Cortex-M, Cortex-A, Cortex-R oraz ARM7, ARM9 i ARM11 większości producentów oraz szerokiej gamy innych układów, jak pamięci SPI-Flash. Pełna lista obsługiwanych urządzeń dostępna jest na stronie producenta.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Moduł programujący będący elementem systemu ATE do programowania seryjnego mikrokontrolerów i mikroprocesorów. Segger Flasher ATE Programming Module (5.18.02)
Brak towaru
Programator pamięci Flash dla układów z rdzeniami ARM7/9/11, Cortex, RX oraz PPC. Wyposażony został w 2 GB pamięci wewnętrznej pozwalającej na przechowywanie dużej ilości danych i plików konfiguracyjnych. Segger Flasher PRO XL (5.17.02)
Brak towaru
Flash programmer for ST7 series of flash microcontrollers with on-chip flash
Brak towaru
Przenośny programator mikrokontrolerów z wbudowaną lub zewnętrzną pamięcią Flash. Segger Flasher Portable PLUS
Flasher PPC, programator przeznaczony dla mikrokontrolerów z rdzeniami PowerPC. Segger 5.10.01
Brak towaru
Kompaktowy programator Flash do wgrywania wsadów na mikrokontrolery i zewnętrzne pamięci (Q)SPI. Segger Flasher Compact
Brak towaru
Flasher RX, programator przeznaczony dla mikrokontrolerów z rdzeniami Renesans RX. Segger 5.15.01
Brak towaru
Moduł programujący będący elementem systemu ATE do programowania seryjnego mikrokontrolerów i mikroprocesorów. Segger Flasher ATE Programming Module (5.18.02)
Brak towaru
Hub USB dedykowany do programatorów Flasher Compact. Może sterować maksymalnie 24 urządzeniami, które służą do równoległego, szybkiego programowania systemów wbudowanych. Segger Flasher Hub (5.01.00)
Brak towaru
Programator pamięci Flash dla układów z rdzeniami ARM7/9/11, Cortex, RX oraz PPC. Segger Flasher PRO
Flasher 5 PRO, programator przeznaczony dla mikrokontrolerów: Renesas M16C/62, M16C/80, M32C, M79, R32C i serii R8C. Segger 5.05.10
Brak towaru
Flasher ARM, programator przeznaczony dla mikrokontrolerów ARM z rdzeniami Cortex. Segger 5.07.01
Płyta główna będąca elementem systemu ATE do programowania seryjnego mikrokontrolerów i mikroprocesorów. Segger Flasher ATE Main Module (5.18.01)