Moduł radiowy modNRF24L01_01, wykonany w wysokiej skali integracji. Umożliwia pracę w trybie niskiego poboru mocy. Moduł z transceiverem nRF24L01+ pracujący na nośnej 2,4 GHz, prędkości transmisji do 2 Mb/s. Moduł ze zintegrowaną anteną mikropaskową na PCB.
Zestaw 10 szt. przewodów połączeniowych zielonych żeńsko-żeńskich o długości 25 cm. CAB_F-F(10-25-G)
Brak towaru
Adapter ze stabilizatorem napięcia 3,3V przeznaczony do modułów NRF24L01 ze złączem 8-pinowym
PBD08S. Listwa stykowa prosta w kolorze czarnym, dwurzędowa, żeńska, 2x4, raster 2.54mm, THT, RoHS. Zestaw zawiera 10 sztuk listew