2-Axis Brushless Camera Gimbal Stabilization Control Board w/IMU
search
  • 2-Axis Brushless Camera Gimbal Stabilization Control Board w/IMU
  • 2-Axis Brushless Camera Gimbal Stabilization Control Board w/IMU
  • 2-Axis Brushless Camera Gimbal Stabilization Control Board w/IMU
ID: 230718
220,85 zł
Brutto

179,55 zł Netto

Ten 2-osiowy kontroler gimbala bezszczotkowego to sprawdzone i popularne rozwiązanie do stabilizacji kamer w dronach i platformach mobilnych. Oferuje wysoką jakość stabilizacji, łatwą konfigurację oraz solidne wykonanie, a przy tym zachowuje atrakcyjny stosunek ceny do możliwości. Idealny wybór do projektów FPV, filmowania z powietrza i konstrukcji DIY, gdzie liczy się płynny, stabilny obraz. 41386

24h
Dostępny
Dostępna ilość: 1

Opis

2-osiowy kontroler gimbala bezszczotkowego to zaawansowana, a jednocześnie przystępna cenowo płytka sterująca do stabilizacji bezszczotkowych gimbali kamerowych. Wykorzystuje 6-osiowy żyroskop i akcelerometr MPU6050 z jednostką przetwarzania ruchu (Motion Processing Unit), co pozwala na bardzo płynną i precyzyjną stabilizację obrazu w dwóch osiach podczas lotu drona lub jazdy pojazdu.

Układ oparty na mikrokontrolerze ATmega328P jest szeroko wspierany przez popularne oprogramowanie do konfiguracji i strojenia PID, dzięki czemu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Właściwości

  • Sterowanie 2-osiowym gimbalem bezszczotkowym
  • 6-osiowy czujnik MPU6050 (żyroskop + akcelerometr) z MPU
  • Mikrokontroler ATmega328P
  • Wbudowany FT232RL – łatwe debugowanie i konfiguracja przez USB
  • Zasilanie: 2–6S LiPo
  • Porty: Multiport, UART
  • Wbudowany konwerter poziomów logicznych
  • Wysoka precyzja i płynność stabilizacji
  • Oryginalne komponenty renomowanych producentów (FTDI, TI, FCI)
  • Wymiary: 50 × 50 × 9 mm
  • Masa: 25 g (z płytką IMU)

W zestawie

  • Płytka sterująca 2-Axis Brushless Gimbal Controller
  • Moduł IMU (MPU6050)

(akcesoria montażowe i okablowanie – w zależności od zestawu, zwykle sprzedawane osobno)

230718

Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Produkty z tej samej kategorii (16)