Obudowy modułowe na szynę DIN - są to obudowy dostosowane do montażu na szynach DIN. Występują one w kolorze jasnoszarym. Tworzywo z jakiego je wykonujemy to polistyren, ABS oraz ABS V0 (samogasnący).
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZP200.100.75JpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP200.100.75 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Obudowa hermetyczna ZP240.120.75 z ABS-u z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do przemysłowych instalacji elektronicznych, automatyki i sterowania, gdzie wymagana jest podwyższona szczelność i trwałość konstrukcji.
Brak towaru
ZP120.120.75Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP120.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45UJpH TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 76 x 75 x 45 mm, z jasnym dołem wyposażonym w uszy montażowe oraz przezroczystą pokrywą, wykonana z połączenia ABS i poliwęglanu. Dzięki uszczelce i mosiężnym tulejkom zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie łatwy montaż.
ZP120.120.60SUJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP160.80.45UJH TM to hermetyczna obudowa Kradex z uchami, uszczelką i tulejkami mosiężnymi, przeznaczona do ochrony elektroniki w środowiskach przemysłowych i aplikacjach instalacyjnych.
Obudowa dedykowana do modułu 32-kanałowego ekspandera IO firmy Numato Lab. Numato Lab GP320001ENP
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP90.90.75 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP125.75.37SJ-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP125.75.37 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS z uchami montażowymi i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu elektroniki w kompaktowej formie. Trwała konstrukcja z ABS sprawdza się w prostych instalacjach przemysłowych i amatorskich projektach elektronicznych.
ZP120.60.75JH TM to obudowa hermetyczna Kradex wykonana z ABS, przeznaczona do ochrony elektroniki w wymagających środowiskach przemysłowych i instalacyjnych.
Obudowa hermetyczna ZP160.80.60 z poliwęglanu z uszczelką wylewaną i tulejkami mosiężnymi zapewnia skuteczną ochronę układów elektronicznych w środowiskach narażonych na wilgoć i zanieczyszczenia. Przystosowana do montażu w systemach automatyki i urządzeniach zewnętrznych.
Brak towaru
ZOBD CAP PLUG 24V to zaślepka złącza OBD2 przeznaczona do obudów Kradex ZOBD i ZOBD MINI, wykonana z czarnego tworzywa ABS, oferowana jako zestaw z pinami i blokadą do montażu interfejsów 24 V.
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP75.75.45UJ TM ABS to uniwersalna, dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszy montażowe oraz mosiężne tulejki, umożliwia łatwy montaż i zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi.
Z107JFp PS - Obudowa modułowa na szynę Z107 jasna z filtrem przezroczystym
Brak towaru
IOT.ZD3005 Pi4J ABS V0 - Obudowa modułowa na szynę iot.ZD3005 pi4 jasna ABS V0