

Obudowy dwuczęściowe - są one dostępne w standardzie w dwóch kolorach: jasnoszarym i czarnym. Tworzywo z jakiego są one wykonane to polistyren oraz ABS. Ponadto niektóre z nich występują w wersji wentylowanej. Możliwy jest także zakup obudów z mocowaniem do ściany (każda z nich posiada uchwyty, lub uszy pozwalające na zamocowanie jej do płaskiej powierzchni). Niektóre z tych obudów występują także w wersji kolorowej półprzezroczystej (czerwonej i niebieskiej) lub przezroczystej.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZP60.40.30SUJ-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP75.75.45J TM ABS to uniwersalne rozwiązanie o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonane z jasnoszarego ABS. Wyposażona w mosiężne tulejki, zapewnia solidną konstrukcję i estetyczne wykończenie, idealnie chroniąc układy elektroniczne w różnych zastosowaniach.
ZP120.120.75Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP120.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa do klawiatury mechanicznej MacroPad RP2040. W zestawie akcesoria i nóżki antypoślizgowe. Adafruit 5103
Obudowa hermetyczna Z90 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP105.105.60UJp TM PC - Obudowa plastikowa ZP105.105.60u jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
ZP120.80.45SUb-IP67 TM ASA - Obudowa hermetyczna ZP120.80.45 biała z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ASA
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZPSU1 to czarny komponent wykonany z trwałego tworzywa ABS, zapewniający solidną ochronę dla wewnętrznych elementów elektronicznych. Dzięki estetycznemu wyglądowi i wytrzymałej konstrukcji jest idealna do różnorodnych zastosowań w elektronice.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.60.40SUb-IP67 TM ASA to wysokiej jakości produkt wykonany z białego tworzywa ASA, wyposażony w uszy montażowe oraz zalewaną uszczelkę, zapewniający klasę szczelności IP67. Dzięki mosiężnym tulejkom umożliwia stabilny montaż wewnętrznych komponentów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających niezawodnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Brak towaru
ZP240.190.60JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP105.105.90JH TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP105.105.90 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP120.120.45UJ TM ABS - Obudowa plastikowa ZP120.120.45 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa z mocowaniem na ścianę zm150.100.33 czarny ABS