Obudowy hermetyczne ZP mogą być stosowane do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Słupki montażowe w obudowie umożliwiają stabilne przymocowanie szyny DIN wewnątrz obudowy. Dostępne są wersje z materiału ABS oraz z PC. Pokrywa może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa z mocowaniem na ścianę zm150.100.33 biała ABS
Brak towaru
ZP60.40.30SUJp-IP67 TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
ZP45.45.40SUJp-IP67 TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP45.45.40 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z107 jasna ABS V0
Zestaw iot.zpset1510 do montażu płytek sbc z obudową jasnoszarą i przeźroczystym wieczkiem PC
Obudowa ZP120.60.60Jp TM ABS-PC z przezroczystą pokrywą i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu urządzeń elektronicznych, umożliwiając ich wizualną kontrolę oraz stabilne mocowanie wewnętrznych komponentów.
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45SJp-IP67 TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, z jasnym dołem wykonanym z ABS i przezroczystą pokrywą z poliwęglanu. Wyposażona w wylewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia klasę szczelności IP67 i umożliwia łatwy montaż.
Obudowa hermetyczna ZP160.80.75 z ABS-PC z przezroczystą pokrywą, wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi zapewnia ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie z klasą IP67. Przeznaczona do systemów automatyki, elektroniki przemysłowej i projektów wymagających kontroli wizualnej.
Brak towaru
Brak towaru
ZP60.40.30UJ TM ABS - Obudowa plastikowa ZP60.40.30 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi ABS
ZM4.3 ABS - Obudowa z mocowaniem na ścianę ZM4.3 czarny ABS
Brak towaru
ZP210.140.60SUJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP210.140.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP240.190.60JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC