Obudowy hermetyczne z uszczelką to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rodzajów obudów. Do wyboru są wersje obudów bez uszczelek, z uszczelkami, z tulejkami mosiężnymi oraz w różnych kolorach: jasnoszarym, przezroczystym i w wersji z przezroczystą górą i jasnoszarym dołem. Tworzywo z jakiego wykonywane są te obudowy to polistyren i ABS. Posiadają one klasę szczelności IP67 lub IP65, a także certyfikat IK07 i IK09. Obudowy tej serii doskonale sprawdzają się w środowisku narażonym na działanie wilgoci.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZOBD ABS - Obudowa plastikowa ZOBD ABS
Obudowa hermetyczna Z117 jasna z uszczelką z tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z106 czarna ABS V0
Z107JFp PS - Obudowa modułowa na szynę Z107 jasna z filtrem przezroczystym
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60SJ-IP67 TM ABS to wysokiej jakości produkt wykonany z jasnoszarego tworzywa ABS, zapewniający klasę szczelności IP67. Wyposażona w zalewaną uszczelkę i mosiężne tulejki, umożliwia stabilny montaż wewnętrznych komponentów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających niezawodnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Brak towaru
Obudowa plastikowa Z69 jasna z uszami ABS
Obudowa hermetyczna Z54 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP60.40.30J TM PC - Obudowa plastikowa ZP60.40.30 jasna z tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa hermetyczna Z46A z uszczelką PS
ZR300.474.134 RAW - Obudowa aluminiowa zr300.474.134
ZP120.120.75JpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa plastikowa do pilotów Z132 czarna, białe przyciski ABS
Brak towaru
Brak towaru
ZD1001J-A0 to obudowa modułowa Kradex do montażu na szynie DIN, wykonana z samogasnącego tworzywa ABS V0, przeznaczona do zabezpieczenia modułów w systemach automatyki i elektroniki przemysłowej.
Brak towaru
Obudowa plastikowa Z128 jasna z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z46 jasna z uszczelką PS