search
ID: 1192196
Brutto
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 1
Opis
Specyfikacja
  • Typ: Pełna
  • Wariant: Hermetyczna z tulejkami mosiężnymi
  • Materiał: ABS-PC
  • Kolor: Jasnoszary, przezroczyste wieczko
  • Wysokość: 30.0 mm
  • Szerokość: 40.0 mm
  • Długość: 60.0 mm
W zestawie
  • Obudowa
  • Śruba M3/17/10: 2.0 szt
Cechy
Kolor
Jasnoszary, przezroczyste wieczko
Materiał
ABS/PC
Hermetyczna
Tak
Tulejki mosiężne
Tak
Klasa szczelności
IP65
Klasa wytrzymałości
brak
Długość
60 mm
Szerokość
40 mm
Wysokość
30 mm