search
ID: 1192196
zł10.28
Tax included
zł8.36 tax excl.
24h
Available
Available quantity: 1
Description
Specification
  • Type: Full
  • Variant: Hermetic with brass bushing
  • Material: ABS-PC
  • Color: Lightgray, transparent lid
  • Height: 30.0mm
  • Width: 40.0mm
  • Length: 60.0mm
Included
  • Enclosure
  • Bolt M3/17/10: 2.0 pcs
Data sheet
Colour
Jasnoszary, przezroczyste wieczko
Materiał
ABS/PC
Hermetyczna
Tak
Brass bushings
Tak
Tightness class
IP65
Strength class
none
Length
60 mm
Width
40mm
Height
30 mm