PmodCLS to moduł z wyświetlaczem LCD 2x16 znaków, komunikacja może odbywać się przy pomocy jednego z trzech interfejsów szeregowych, SPI, I2C lub UART. Moduł wyposazony jest w złącza Pmod dzięki czemu jest prosty w podłączeniu z wieloma płytami serii Pmod, w tym z FPGA.

Na portalu Mikrokontroler.pl znajduje się artykuł prezentujący przykład obsługi modułu na płytce rozwojowej KAmeleon
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
PmodCLS to moduł z wyświetlaczem LCD 2x16 znaków, komunikacja odbywa się przy pomocy interfejsu szeregowego, SPI, I2C lub UART. Digilent 210-092
Brak towaru
Wyświetlacz alfabetyczny 2x16 znaków z zielonym podświetleniem. Wyświetlany tekst ma kolor czarny. Ekran posiada sterownik oparty na popularnym układzie HD44780. SparkFun LCD-00255
Wyświetlacz alfanumeryczny 16 znaków w dwóch rzędach, kolor treści czarny, tło białe z podświetleniem.
Brak towaru
Moduł MAX9611PMB1 umożliwia dokładny i stabilny pomiar prądu w aplikacjach zasilania i elektroniki mocy. Moduł sprawdza się w projektach prototypowych, robotyce oraz systemach monitorowania energii, gdzie istotne pozostają wysoka precyzja, niski wpływ na tor zasilania i łatwa integracja z mikrokontrolerami.
Brak towaru
PmodAMP3 to moduł ze wzmacniaczem stereo dla mikrofonu lub słuchawek audio. Digilent 410-270
Pmod AD5 to moduł 4-kanałowego, 24-bitowego, 4,8 kHz konwertera ADC. Digilent 410-243
PmodPMON1, moduł monitorujący moc, I2C. Digilent 410-265
Brak towaru
PmodALS, moduł czujnika natężenia oświetlenia. Digilent 410-286
EVAL-AD7687-PMDZ to wygodne i niezawodne narzędzie dla inżynierów oraz projektantów systemów pomiarowych, którzy chcą szybko sprawdzić działanie przetwornika AD7687 w praktyce. Płytka pozwala skrócić czas projektowania, ułatwia testy i zapewnia dostęp do sprawdzonych rozwiązań technologicznych Analog Devices, cenionych w precyzyjnych aplikacjach analogowych.
EVAL-AD7688-PMDZ to wygodne i niezawodne narzędzie dla inżynierów oraz projektantów systemów pomiarowych, którzy chcą szybko sprawdzić działanie przetwornika AD7688 w praktyce. Płytka pozwala skrócić czas projektowania, ułatwia testy i zapewnia dostęp do sprawdzonych rozwiązań technologicznych Analog Devices, cenionych w precyzyjnych aplikacjach analogowych.
EVAL-AD7942-PMDZ to wygodne i niezawodne narzędzie dla inżynierów oraz projektantów systemów pomiarowych, którzy chcą szybko sprawdzić działanie przetwornika AD7942 w praktyce. Płytka pozwala skrócić czas projektowania, ułatwia testy i zapewnia dostęp do sprawdzonych rozwiązań technologicznych Analog Devices, cenionych w precyzyjnych aplikacjach analogowych.
EVAL-AD7693-PMDZ to wygodne i niezawodne narzędzie dla inżynierów oraz projektantów systemów pomiarowych, którzy chcą szybko sprawdzić działanie przetwornika AD7693 w praktyce. Płytka pozwala skrócić czas projektowania, ułatwia testy i zapewnia dostęp do sprawdzonych rozwiązań technologicznych Analog Devices, cenionych w precyzyjnych aplikacjach analogowych.
EVAL-CN0332-PMDZ to gotowe narzędzie do szybkiej oceny i wdrożenia systemów pomiaru prędkości obrotowej opartych na czujnikach magnetorezystancyjnych. Dzięki referencyjnemu projektowi Analog Devices znacząco skraca czas projektowania, umożliwiając precyzyjne i niezawodne pomiary w wymagających środowiskach przemysłowych oraz badawczo-rozwojowych.
PmodMAXSONAR, moduł czujnika ultradźwiękowego Pmod. Digilent 240-071
Brak towaru
PmodTC1, moduł konwertera termopary typu K, oparty na układzie MAX31855. Digilent 410-315
Zestaw 12-pinowych przewodów i złączy goldpin. Digilent 240-021-2
Uchwyt pasujący do wszystkich płytek 0,80” Pmod. Digilent 240-107
Brak towaru
Moduł wyposażony w układ DRV8833 pozwalający sterować dwoma silnikami DC lub jednym krokowym. Digilent 410-259
Brak towaru
PmodCLS to moduł z wyświetlaczem LCD 2x16 znaków, komunikacja odbywa się przy pomocy interfejsu szeregowego, SPI, I2C lub UART. Digilent 210-092