Kategorie

Wysyłka

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produkty

Podwozie Romi Chassis Kit - Czarne

Podwozie Romi Chassis Kit to idealna baza do budowy niewielkiego robota mobilnego. W zestawie znajdziemy wszystkie niezbędne elementy mechaniczne do budowy kołowego robota mobilnego. Zestaw do samodzielnego montażu. Pololu 3500

Więcej szczegółów

ID: 562741

110,08 zł brutto (23% VAT)

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Podwozie Romi Chassis jest przeznaczone dla osób planujących budowę niewielkiego robota mobilnego. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy mechaniczne, które są potrzebne do tego typu konstrukcji. Znajdziemy tu dwa silniki prądu stałego z przekładnią 120:1 wraz z pasującymi do nich kołami o wymiarach 70 x 8 mm. W podstawie znajduje się pojemnik na 6 baterii AA, które mogą służyć do zasilania naszego robota. Podwozie ma również wiele otworów, które ułatwiają przymocowanie dodatkowych modułów elektronicznych czy czujników. Od spodu można zamontować kulkę podporową którą zapewni stabilność podwozia (tylko jedna kulka podporowa wraz z mocowaniem znajduje się w zestawie). 

Właściwości

  • Przeznaczona do budowy niewielkich robotów mobilnych 
  • Zawiera koszyk na 6 baterii typu AA
  • Wymiary (dł. x sz. x wys.): 163 x 149 x 70 mm
  • Waga: 160 g
  • Kolor: Czarny 

Zestaw wymaga samodzielnego złożenia. Czynność ta nie sprawia dużo trudności, ponieważ wszystkie elementy są mocowane na zatrzaski - dzięki czemu proces składania jest bardzo szybki i intuicyjny. Producent udostępnia instrukcje w postaci materiału wideo.

W zestawie

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane