- Obecnie brak na stanie
UWAGA! Mamy w ofercie Kamami USB-Blaster o podobnych parametrach.
Kliknij, aby przejść na stronę produktu
Programator USB dla układów PLD firmy Altera
ZL19PRG to nowoczesny programator i konfigurator układów PLD produkowanych przez firmę Altera, w pełni zgodny ze standardem USB Blaster, dzięki czemu współpracuje z komercyjnymi i ewaluacyjnymi wersjami pakietu projektowego Quartus II.
Programator ZL19PRG jest funkcjonalnym odpowiednikiem interfejsu USB Blaster produkowanego przez firmę Altera. Za jego pomocą można programować w systemie produkowane przez tę firmę układy CPLD oraz pamięci Flash konfiguratorów wyposażonych w interfejs ISP oraz konfigurować układy FPGA.
Urządzenie współpracuje z komputerem PC poprzez interfejs USB.
Podstawowe parametry:
Oprogramowanie sterujące programatorem (Quartus II Programmer oraz Quartus II) można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej: https://www.altera.com/support/software/download/sof-download_center.html.
W skład zestawu wchodzi:
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Kabel żeńsko-żeński 10-żyłowy połączeniowy o długości 100 cm. Raster 2,54. CAB_IDC10FF-100
Kabel żeńsko-żeński 10-żyłowy połączeniowy o długości 30 cm. Raster 2,54. CAB_IDC10FF-30
Separator galwaniczny interfejsu JTAG, który chroni sprzęt przed uszkodzeniami spowodowanymi różnicami potencjałów, z maksymalną częstotliwością taktowania 110 MHz, zasilaniem 3-5 V, i napięciem izolacji do 1 kVDC, wyposażony w wiele złącz i optyczną sygnalizację stanu
Cyna bezołowiowa Sn99Cu0,7Ag0,3 z topnikiem EVO11, szpula 100 g, średnica 0,38 mm. Cynel SAC307-0.38/100
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
KAmodLSM303 to moduł pozwalający na pomiar przyspieszenia oraz wartości pola magnetycznego.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z wyświetlaczem E-Ink (e-Paper) o przekątnej 2,9" i rozdzielczości 296x128 px z komunikacją WiFi. Adafruit 4800
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Uniwersalny multimetr pozwala zmierzyć napięcie stałe i przemienne, prąd stały i przemienny, rezystancję, pojemność i częstotliwość. Wyposażony w test diody oraz true RMS. Uni-t UT39C
Brak towaru
Zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem AVR ATxmega128A3U firmy Leon Instruments. Zestaw w wersji SMD - brak niektórych elementów przewlekanych. Możliwość współpracy z shieldami Arduino.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł ekspandera GPIO z interfejsem I2C zasilany napięciem 5 V. Pozwala na zwiększenie ilości pinów cyfrowych płytki kompatybilnej z Arduino Uno R3, o dodatkowe 16 pinów IO. DFRobot DFR0013
Brak towaru
Zgodny z USB Blaster programator USB dla układów PLD (CPLD i FPGA) firmy Altera