Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produktyZL32PRG - Kamami USB Blaster PRO - programator USB dla układów PLD firmy Altera (zgodny z USB Blaster)

Programator-konfigurator układów PLD (CPLD i FPGA) firmy Altera, zgodny z Altera USB Blaster Download Cable. Obsługuje interfejsy JTAG oraz ISP/ICP firmy Altera

Więcej szczegółów

ID: 561847

89,00 zł brutto (23% VAT)
72,36 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

ZL32PRG - Kamami USB Blaster PRO to nowoczesny programator i konfigurator układów PLD produkowanych przez firmę Altera, w pełni zgodny ze standardem USB Blaster, dzięki czemu współpracuje z komercyjnymi i ewaluacyjnymi wersjami pakietu projektowego Quartus firmy Altera.

Programator ZL32PRG - Kamami USB Blaster PRO jest funkcjonalnym odpowiednikiem interfejsu USB Blaster produkowanego przez firmę Altera. Za jego pomocą można programować w systemie produkowane przez tę firmę układy CPLD oraz pamięci Flash konfiguratorów wyposażonych w interfejs ISP oraz konfigurować układy FPGA. Ma wbudowane translatory poziomów logicznych, dzięki czemu może współpracować z układami docelowymi o szerokim zakresie napięć interfejsu programistycznego (od 0,8 V do 4,5 V). Urządzenie współpracuje z komputerem PC poprzez interfejs USB.

Więcej informacji, w tym opisy linii sygnałowych programatora, znajdziesz na naszej stronie KAMAMI Wiki.

Właściwości

  • Może programować i konfigurować wszystkie układy CPLD i FPGA oraz pamięci-konfiguratory produkowane przez firmę Altera
  • Standardowe złącze wyjściowe IDC10 zgodne z zaleceniami firmy Altera (z dostępnymi: JTAG i ISP dla konfiguratorów Flash)
  • Dodatkowe złącze, pozwalające na bezpośrednie dołączenie programatora do programowanego układu.
  • Ma wbudowane translatory poziomów logicznych, dzięki czemu może współpracować z układami docelowymi o szerokim zakresie napięć interfejsu programistycznego (od 0,8 V do 4,5 V)
  • Zasilanie z portu USB (złącze microUSB)

W zestawie

  • Programator
  • Kabel USB A/B-micro
  • 10-żyłowy kabel połączeniowy o długości 30 cm

Wideo

Zasoby

Producent

Produkty powiązane