Przewód microUSB typ B - USB typ A w kolorze malinowym o długości 1 metra. Przeznaczony do użycia np. z Raspberry Pi Zero 2

Kamami jest oficjalnym dystrybutorem minikomputerów Raspberry Pi oraz dedykowanych akcesoriów.
Cechy
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 1 m. Na przewodzie zamontowany został przełącznik. Produkt przeznaczony do użytku z Raspberry Pi 4B.
Brak towaru
Przewód microUSB 2.0 z wtykiem do microUSB 2.0 z gniazdem. Przedłużacz ma długość 50 cm. Gniazdo microUSB umieszczone jest na szerokim mocowaniu z otworami montażowymi, co pozwala na uzyskanie trwałego i pewnego połączenia.
Przewód microUSB 2.0 z wtykiem do USB A 2.0 z gniazdem. Przedłużacz ma długość 50 cm. Gniazdo USB umieszczone jest na szerokim mocowaniu z otworami montażowymi, co pozwala na uzyskanie trwałego i pewnego połączenia.
Brak towaru
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1 m. LANBERG CCP-MUSB2-AMBM-W-1M
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-USBM-10CC-0018-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-USBM-10CC-0018-W
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 0,5 m. LANBERG
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 1 m. LANBERG CA-USBO-10CC-0010-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-USBO-10CC-0018-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, zgodność z Quick Charge 3.0 długość przewodu 1,8 m. LANBERG
Przewód USB-A na microUSB o długości 1m. Przewód posiada odłączaną końcówkę z uchwytem magnetycznym i wskaźnik LED. Może ładować urządzenie napięciem do 5V i 3A.
Przewód USB-A na USB Typ C o długości 1m. Przewód posiada odłączaną końcówkę z uchwytem magnetycznym i wskaźnik LED. Może ładować urządzenie napięciem do 30V i 3A.
Przewód USB-A na iPhone Lightning o długości 1m. Przewód posiada odłączaną końcówkę z uchwytem magnetycznym i wskaźnik LED. Może ładować urządzenie napięciem do 18V i 2,4A.
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1 m. LANBERG CA-USBM-10CC-0010-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 3.1 Gen 1, długość przewodu 1 m. LANBERG
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 3.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG
Przewód microUSB typ B - USB typ A w kolorze malinowym o długości 1 metra. Przeznaczony do użycia np. z Raspberry Pi Zero 2