Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Raspberry Pi 3 & MathWorks Learn to Program Pack Zobacz większe

Zestaw Raspberry Pi 3 & MathWorks Learn to Program Pack

Raspberry Pi 3 & MathWorks Learn to Program Pack to zestaw składający się z komputera Raspberry Pi 3 wraz z niezbędnym do uruchomienia osprzętem i oprogramowanie MATLAB & Simulink Student Suite. Zestaw przeznaczony jest do modelowania i wdrażania rozwiązań opartych o Raspberry Pi 3 w środowisku MATLAB i SIMULINK

Więcej szczegółów

ID: 563053

839,00 zł brutto (23% VAT)
682,11 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Raspberry Pi 3 & MathWorks Learn to oficjalny zestaw firmy element14 dla studentów pomocna przy rozpoczęciu projektowania nowego urządzenia. MathWorks MATLAB i Simulink Student Suite to profesjonalne środowisko i narzędzia dostępne dla studenta umozliwiwjące modelowanie, symulowanie i analizę projektów w fazie projektowej, a następnie zaprogramowanie urządzenia używając tego samego narzędzia co inżynierowie i naukowcy na codzień. 

Raspberry Pi 3 model B zostało zbudowane na bazie procesora  Broadcom 2837 ARMv8 64bit. Jest to szybszy i mocniejszy komputer niż jego poprzednicy, posiada również wbudowane systemy łączności bezprzewodowej takie jak WiFi czy Bluetooth. 

Zestaw umożliwia rozpoczęcie pracy zaraz po jego otrzymaniu. Przeprowadź implementację modelu układu z użyciem RPi 3 w programie Symulink i sprawdź jego działanie w rzeczywistości.

Zawartość zestawu

  • Raspberry Pi 3
  • Książka "MATLAB i Simulink Student Suite" w języku angielskim
  • Karta Micro SD z adapterem i zainstalowanym systemem NOOBS
  • Zasilacz z wymiennymi złączami do różnych standardów gniazd sieciowych
  • Obudowa do RPi 3

Do pobrania

Producent