- Obecnie brak na stanie
Konstrukcja elektronicznego układu sprzężenia zwrotnego, która może znaleźć zastosowanie w amatorskich konstrukcjach z wykorzystaniem serwomechanizmów.
Proponowany układ, pomimo że może spełniać niezwykle pożyteczne funkcje, jest wyjątkowo prosty i tani, a jego budowa nie nastręczy kłopotów nawet zupełnie początkującym konstruktorom.
Wymiary płytki: 25x45 mm
W zestawie płytka drukowana oraz dokumentacja.
Dostępna jest wersja z zestawem elementów do samodzielnego
Dokładny opis: EP 8/98
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Smar montażowy to preparat sprawdzający się nawet w najbardziej wymagających warunkach. AG Termopasty ART.AGT-214
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Shield do Arduino pozwala na dołączanie kamer z serii ArduCAM. Współpracuje z kamerami o matrycy 0,3-5 Mpx z wyjściem typu RAW, RGB, YUV, JPEG. Jest kompatybilny z większością płytek Arduino. Można go także zastosować w Raspberry Pi. ArduCam B0051+B0011
Brak towaru
Brak towaru
Para niedużych kół do silników z przekładnią planetarną Pololu sub-micro. Pololu 2356
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z czarno-białym wyświetlaczem e-Paper o przekątnej 2,9" i rozdzielczości 296x128 px. Dedykowany dla Raspberry Pi Pico i Pico W. Pimoroni PIM634
Brak towaru
Brak towaru
Wyświetlacz AMOLED 5,5" z ekranem dotykowym. Wyposażony w interfejs HDMI do wyświetlania obrazu oraz USB do panelu dotykowego. Rozdzielczość 1920x1080 pikseli. W zestawie obudowa. Waveshare 5.5inch HDMI AMOLED (with case B)
Brak towaru
Złącze terminalowe ARK sprężynowe 12-pinowe o rastrze 2,5 mm, nierozłączalne.
Brak towaru
Brak towaru