Wkrętak precyzyjny z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Rękojeść wykonana w nowoczesnej technologii trój komponentowej z użyciem trzech materiałów o dobranych twardościach. Tak wykonana rękojeść „sama trzyma się w dłoni” i redukuje zmęczenie. Wierzchołek uchwytu zakończony jest ruchomą, obrotowa nakładką ułatwiającą wkręcanie i wykręcanie.
Producent TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Osoba odpowiedzialna TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Wkrętak TOPEX 39D479 z końcówką PZ1 przeznaczony do bezpiecznej pracy pod napięciem do 1000 V. Znajduje zastosowanie w instalacjach elektrycznych, pracach montażowych i serwisowych.
Wkrętak precyzyjny torx T8 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25855
Wkrętak krzyżowy NEO TOOLS 04-180 z końcówką PH2 i grotem o długości 100 mm sprawdzi się w codziennych pracach warsztatowych i serwisowych. Solidna stal CrV, ergonomiczny uchwyt oraz praktyczne oznaczenia wpływają na komfort i efektywność pracy w wymagających warunkach.
Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH0 x 100 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25837
Wkrętak płaski 3.0 x 75 mm marki Neo Tools wykonany ze stali S2 z magnetyczną końcówką i ergonomicznym uchwytem przystosowany do zadań wymagających precyzji. Kompaktowe wymiary i solidna konstrukcja wspierają dokładność i komfort pracy.
Wkrętak krzyżakowy (Pozidriv) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2825
Wkrętak krzyżakowy (Philips) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2821
Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH1 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25838
Wkrętak płaski z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2820
Wkrętak płaski z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-28174
Wkrętak precyzyjny płaski 1.6 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25803
Wkrętak krzyżakowy (Philips) wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości 58 HRC. Yato YT-25930
Wkrętak krzyżakowy (Philips) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2824
Wkrętak SL/PZ2 x 100 mm NEO TOOLS 04-221 przystosowany do pracy pod napięciem do 1000 V to narzędzie o wysokiej trwałości, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w instalacjach elektrycznych. Połączenie grotu ze stali S2, izolowanej konstrukcji zgodnej z normą VDE i ergonomicznego uchwytu czyni go niezawodnym wyborem przy serwisie bezpieczników i innych komponentów elektrycznych.
Wkrętak płaski 4.0 x 100 mm marki Neo Tools wykonany ze stali S2 z magnetyczną końcówką i ergonomicznym uchwytem przeznaczony do precyzyjnych zadań w warunkach warsztatowych i serwisowych. Kompaktowe wymiary oraz trwała konstrukcja wspierają efektywność i wygodę użytkowania.
Wkrętak precyzyjny torx T6 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25853
Wkrętak precyzyjny torx T10 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25857