Wkrętak precyzyjny z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Rękojeść wykonana w nowoczesnej technologii trój komponentowej z użyciem trzech materiałów o dobranych twardościach. Tak wykonana rękojeść „sama trzyma się w dłoni” i redukuje zmęczenie. Wierzchołek uchwytu zakończony jest ruchomą, obrotowa nakładką ułatwiającą wkręcanie i wykręcanie.
Producent TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Osoba odpowiedzialna TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Wkrętak płaski z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2819
Wkrętak precyzyjny NEO TOOLS 04-113 ze stali S2 to solidne narzędzie do pracy z drobnymi elementami. Dzięki magnetycznej końcówce i precyzyjnej obrotowej nasadce zapewnia wygodę i skuteczność w serwisie elektronicznym, optycznym i mechanice precyzyjnej.
Wkrętak precyzyjny płaski 2.0 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25805
Wkrętak krzyżakowy (Philips) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2821
Wkrętak płaski NEO TOOLS 04-171 z grotem 3.0 mm i długością 75 mm przeznaczony do precyzyjnych prac montażowych. Ergonomiczny uchwyt i trwały grot ze stali CrV zapewniają wygodę i efektywność pracy w warsztacie i przydomowym serwisie.
Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH0 x 100 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25837
Wkrętak kątowy Yato YT-04630 z uchwytem 1/4", wykonany ze stali 40Cr, to niezastąpione narzędzie do pracy w trudno dostępnych miejscach, wyposażone w magnes i dwustronne gniazdo.
Wkrętak precyzyjny płaski 1.6 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25803
Wkrętak krzyżakowy (Philips) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2823
Wkrętak precyzyjny płaski 1.4 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25802
Wkrętak płaski Neo Tools 04-016 z końcówką 8.0 mm i grotem 200 mm wykonanym ze stali S2 zapewnia trwałość oraz komfort pracy w wymagających warunkach warsztatowych. Magnetyczna końcówka i ergonomiczny uchwyt wspierają precyzję i bezpieczeństwo operacji serwisowych.
Wkrętak krzyżowy NEO TOOLS 04-178 z grotem PH1 i długością 100 mm łączy trwałość stali CrV z wygodnym uchwytem poprawiającym kontrolę i komfort pracy. Narzędzie odpowiednie do codziennego użytku w pracach serwisowych i montażowych.
Śrubokręt próbnik napięcia o długości 130 mm to narzędzie umożliwiające sprawdzanie obecności napięcia w gniazdkach elektrycznych oraz identyfikację przewodów fazowych. Dzięki wbudowanemu wskaźnikowi świetlnemu użytkownik może łatwo zweryfikować obecność napięcia, co zwiększa bezpieczeństwo podczas prac elektrycznych.
Wkrętak krzyżakowy (Pozidriv) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-28263
Wkrętak krzyżakowy (Pozidriv) z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-2826
Wkrętak płaski z izolacją VDE, wykonany z wytrzymałej stali S2 o twardości HRC 56-60. Yato YT-28153
Wkrętak precyzyjny torx T7 x 50 mm z utwardzaną, piaskowaną, magnetyczną końcówką roboczą. Do profesjonalnych prac montażowych. Yato YT-25854