• Nowy
Moduł czyszczący dyszę do Bambu Lab P1P/P1S/X1C/X1E - Biqu Panda Brush PX
search
  • Moduł czyszczący dyszę do Bambu Lab P1P/P1S/X1C/X1E - Biqu Panda Brush PX
ID: 1200321
1990000094
19,90 zł
Brutto

16,18 zł Netto

BIQU Panda Brush PX to moduł czyszczący dyszę zbudowany z aluminium i silikonu, dedykowany do drukarek Bambu Lab P1/X1. Zapewnia stabilne działanie systemu purge, redukuje zanieczyszczenia i podnosi niezawodność druku wielomateriałowego.

24h
Dostępny
Dostępna ilość: 4
Kamami jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D oraz podzespołów Biqu. Wszystkie produkty tej marki w naszej ofercie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta.

Opis

BIQU Panda Brush PX to precyzyjnie wykonany moduł czyszczący przeznaczony do drukarek 3D Bambu Lab serii P1 i X1. Konstrukcja łączy stop aluminium z elastycznym silikonem, co zapewnia trwałość oraz skuteczność w usuwaniu pozostałości filamentu z dyszy. Element montowany w stacji czyszczącej wspiera proces purge, zapobiegając gromadzeniu się zanieczyszczeń, poprawiając stabilność wydruku i niezawodność przy pracy z wieloma materiałami. Dzięki precyzyjnej obróbce CNC moduł gwarantuje wysoką jakość i idealne dopasowanie do drukarki.

Właściwości

  • Nazwa: Panda Brush PX
  • Materiał: stop aluminium + silikon
  • Wymiary: 22 × 16 × 15 mm
  • Proces produkcji: precyzyjna obróbka CNC
  • Funkcja: czyszczenie dyszy i usuwanie resztek filamentu podczas druku
  • Kompatybilność: Bambu Lab P1P, P1S, X1C, X1E
1200321

Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20

Produkty z tej samej kategorii (14)