

Klapka do obudowy ZDFJ1006 ABS V0 to element przeznaczony do zamykania przestrzeni montażowej w obudowie ZD1006. Wykonana z tworzywa ABS klasy V0, zapewnia odporność na wysoką temperaturę i ognioodporność. Kolor jasnoszary harmonizuje z estetyką obudowy, a prosta instalacja umożliwia szybkie zamknięcie przestrzeni montażowej. Klapka ta jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania i estetycznego wykończenia obudów elektronicznych.
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZM ZPMb ABS - Mocowanie obudowy do rur zm zpm biały ABS
Brak towaru
Płytka montażowa ZMB210.140 IOTp1 to komponent przeznaczony do montażu urządzeń IoT, oferujący standardowe otwory montażowe i kompatybilność z różnymi modułami. Wykonana z trwałych materiałów, zapewnia stabilność i niezawodność zamontowanych urządzeń.
Brak towaru
Brak towaru
Zaślepka ZCG M12 PLUG PA66 to element wykonany z czarnego poliamidu, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem M12 w obudowach i puszkach elektroinstalacyjnych. Dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją niezawodnym rozwiązaniem w różnorodnych zastosowaniach elektroinstalacyjnych.
Wykonana z poliuretanu nóżka pozwala na redukcje hałasu, wibracji oraz zabezpiecza przed powstawaniem zarysowań. 3M SJ5306
Brak towaru
ZD3TCUJ ABS V0 - Maskownica terminal cover 3m uniwersalna ABS V0 (4 szt. komplet)
Zestaw IOT.ACCS.SET1 stanowi kompletne rozwiązanie do montażu płytek PCB i komponentów elektronicznych w obudowach Kradex. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak ocynkowana stal i tworzywo ABS, zapewnia trwałość i niezawodność instalacji. Kompatybilność z obudowami Kradex, takimi jak IOT.ZPSET1510.1 i IOT.ZPSET1510.2, czyni go odpowiednim wyborem dla projektów wymagających solidnego i estetycznego montażu elektroniki.
Brak towaru
Zaślepka ZCG M20 PLUG PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z trwałego poliamidu (PA66) w czarnym kolorze, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem M20. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach przemysłowych i elektronicznych. Jej solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność i długotrwałe użytkowanie.
Brak towaru
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG M12-6 PA66 to czarny przepust kablowy o gwincie metrycznym M12×1,5, wykonany z poliamidu PA66. Jest przeznaczony do kabli o średnicy od 3 do 6,5 mm i zapewnia stopień ochrony IP68, co gwarantuje wysoką szczelność i odporność na warunki zewnętrzne.
ZM CAP 92.57 ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u czarne ABS
Brak towaru
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG PG9-8 PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z poliamidu (PA66) w czarnym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 4 do 8 mm. Wyposażona w gwint PG9, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Dławnica kablowa ZCG PG7-6J PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z wytrzymałego poliamidu (PA66) w jasnoszarym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 3 do 6,5 mm. Wyposażona w gwint PG7, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Klapka ZDFJ1002 PC ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudowy ZD1002, wykonane z materiału PC/ABS o klasie palności V0, co zapewnia wysoką odporność na ogień. Dostępna w kolorze jasnoszarym, umożliwia estetyczne i bezpieczne zamknięcie obudowy, chroniąc jej zawartość przed czynnikami zewnętrznymi.
Brak towaru
ZDFJ1006 ABS V0 - Klapka do obudowy ZD1006 jasna ABS V0