Filtr przezroczysty dedykowany do obudów ZD1010 ABS.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Zaślepka ZCG M12 PLUG PA66 to element wykonany z czarnego poliamidu, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem M12 w obudowach i puszkach elektroinstalacyjnych. Dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją niezawodnym rozwiązaniem w różnorodnych zastosowaniach elektroinstalacyjnych.
Uszczelka do obudowy ZP45.45 o długości 14 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Brak towaru
ZD2TCSJ ABS V0 to zestaw maskownic przeznaczonych do osłony terminali pod gniazda, wykonanych z materiału ABS V0 odpornego na działanie ognia. Stosowane w modułowych obudowach jako elementy porządkujące i zabezpieczające wewnętrzne przyłącza.
Uszczelka do obudowy ZP180.120 o długości 53 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
ZD2TCSJ PC ABS V0 to komplet maskownic do terminali pod gniazda, wykonanych z trudnopalnego tworzywa, przeznaczonych do montażu w obudowach systemowych. Znajdują zastosowanie w zabezpieczaniu i organizacji złącz wewnątrz modułów instalacyjnych.
Uchwyt VESA Seeed Studio 110991464 umożliwia montaż obudowy re_computer bezpośrednio na monitorze, co pozwala na estetyczne i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni roboczej. Sprawdza się w zastosowaniach biurowych i projektowych, gdzie liczy się porządek i oszczędność miejsca.
Brak towaru
ZD2TCUJ ABS V0 to zestaw maskownic z tworzywa trudnopalnego przeznaczony do zakrywania terminali w obudowach. Stosowany w systemach modułowych, zapewnia ochronę i uporządkowanie wewnętrznych elementów instalacji elektrycznych.
Jasnoszara dławnica kablowa ZCG PG11–10 PA66 zapewnia niezawodne uszczelnienie i ochronę kabli o średnicy 5–10 mm w aplikacjach przemysłowych, automatyce i szafach sterowniczych. Idealna do zastosowań wymagających wysokiej klasy ochrony przed pyłem i wilgocią.
ZM CAP 92.57b ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u biały ABS
Brak towaru
ZD2TCJ PC ABS V0 to pełna maskownica wykonana z trudnopalnego materiału PC ABS, stosowana do osłony terminali w obudowach. Komplet czterech elementów dedykowany do ochrony i organizacji złącz wewnątrz modułów instalacyjnych.
Zatrzask ZLATCH10J PC to element wykonany z poliwęglanu (PC), przeznaczony do zamykania obudów hermetycznych, zapewniając szczelność i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępny jest w kolorze jasnoszarym (J), co umożliwia estetyczne dopasowanie do obudów w tym samym odcieniu.
Filtr czerwony ZDFcz1008 ABS to akcesorium przeznaczone do obudów montowanych na szynie DIN, wykonane z czerwonego tworzywa ABS. Jego zastosowanie umożliwia ochronę urządzeń elektronicznych przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Brak towaru
Samoprzylepna nóżka gumowa wykonana z poliuretanu. Pozwala na redukcje wibracji oraz zabezpiecza przed powstawaniem zarysowań. 3M 517-SJ-5306CL
ZDFJ1006 ABS V0 - Klapka do obudowy ZD1006 jasna ABS V0
Dławnica kablowa ZCG M20 – 12J w kolorze jasnoszarym wykonana z PA66, przeznaczona do prowadzenia przewodów o średnicy 6–12 mm w aplikacjach wymagających szczelności klasy IP68. Stosowana w obudowach i urządzeniach elektronicznych w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
Filtr przezroczysty do obudowy ZD1010 ABS