1,63 zł Netto
Zaślepka ZCG PG16 PLUG PA66 to element wykonany z poliamidu PA66, przeznaczony do zamykania otworów o gwincie PG16 w obudowach, zapewniając stopień ochrony IP68. Dostępna jest w kolorze czarnym, oferując estetyczne i szczelne zamknięcie otworów w różnych aplikacjach.
Zaślepka ZCG PG16 PLUG PA66 to element wykonany z poliamidu PA66, przeznaczony do zamykania otworów o gwincie PG16 w obudowach, zapewniając stopień ochrony IP68. Dostępna jest w kolorze czarnym, oferując estetyczne i szczelne zamknięcie otworów w różnych aplikacjach.
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Wykonana z poliuretanu nóżka pozwala na redukcje hałasu, wibracji oraz zabezpiecza przed powstawaniem zarysowań. 3M SJ5306
Uszczelka do obudowy Z133 o długości 53 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
ZD4TCJ ABS V0 - Maskownica terminalowa ZD4TCJ ABS V0 to element ochronny wykonany z pełnego materiału ABS V0, zapewniający wysoką odporność na ogień. Każdy komplet zawiera cztery sztuki o łącznej długości 4 metrów, co umożliwia kompleksowe zabezpieczenie terminali w instalacjach elektrycznych. Produkt jest dostępny w kolorze jasnoszarym. (4 szt. komplet)
Brak towaru
ZOBD Cap RS232 ABS - Zaślepka przystosowana do montażu złącza rs232 pasująca do obudów zobd i zobd mini wykonana z czarnego ABS"u
Uszczelka do obudowy ZP90.90 o długości 32 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP240.190 o długości 74 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Filtr jasnoszary ZDFJ1004 ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudów montowanych na szynie DIN, wykonane z czerwonego tworzywa ABS. Jego zastosowanie umożliwia ochronę urządzeń elektronicznych przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Brak towaru
ZM ZPM ABS - Mocowanie obudowy do rur zm zpm czarne ABS
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP45.45 o długości 14 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Zestaw IOT.ACCS.SET1 stanowi kompletne rozwiązanie do montażu płytek PCB i komponentów elektronicznych w obudowach Kradex. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak ocynkowana stal i tworzywo ABS, zapewnia trwałość i niezawodność instalacji. Kompatybilność z obudowami Kradex, takimi jak IOT.ZPSET1510.1 i IOT.ZPSET1510.2, czyni go odpowiednim wyborem dla projektów wymagających solidnego i estetycznego montażu elektroniki.
Brak towaru
ZOBD Cap J ABS - Zaślepka pełna do obudów zobd i zobd mini wykonana z jasnego ABS"u
ZD2TCJ ABS V0 to pełna maskownica terminali wykonana z materiału odpornego na działanie ognia, przeznaczona do ochrony i porządkowania połączeń wewnątrz obudów. Komplet czterech sztuk umożliwia szybki montaż w instalacjach modułowych.
Jasnoszara dławnica kablowa ZCG PG13,5–12J wykonana z PA66 zapewnia bezpieczne i szczelne prowadzenie przewodów o średnicy 6–12 mm. Idealna do zastosowań w automatyce, rozdzielniach, szafach sterowniczych i obudowach urządzeń przemysłowych wymagających wysokiej klasy ochrony przed pyłem i wilgocią.
Uszczelka do obudowy ZP125.75 o długości 35,5 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP150.150 o długości 54 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP180.120 o długości 53 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Zaślepka ZCG PG16 PLUG PA66 to element wykonany z poliamidu PA66, przeznaczony do zamykania otworów o gwincie PG16 w obudowach, zapewniając stopień ochrony IP68. Dostępna jest w kolorze czarnym, oferując estetyczne i szczelne zamknięcie otworów w różnych aplikacjach.