13,66 zł Netto
Nasadka długa YT-1240 o rozmiarze 32 mm, wykonana ze stali CrV 50BV30, umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach dzięki wydłużonej konstrukcji. System AS-DRIVE i zamki blokujące zwiększają bezpieczeństwo i skuteczność montażu w zastosowaniach warsztatowych i serwisowych.
Długa nasadka sześciokątna 32 mm z uchwytem 1/2'' (12,7 mm), przeznaczona do pracy z głęboko osadzonymi śrubami w pojazdach, maszynach i instalacjach technicznych. Konstrukcja wydłużona do 76 mm ułatwia dostęp do trudno dostępnych elementów. Wykonana ze stali chromowo-wanadowej CrV 50BV30 o twardości 43–47 HRC, co zapewnia odporność na zużycie oraz wysoką trwałość. Powierzchnia satynowo-chromowana i polerowana zabezpiecza przed korozją. System AS-DRIVE umożliwia bezpieczną pracę z ograniczeniem ryzyka uszkodzenia śrub, a zamki blokujące zapewniają stabilne połączenie z narzędziem. Produkt zgodny z normą DIN 3121.
Producent TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Osoba odpowiedzialna TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Nasadka długa YT-1232 w rozmiarze 19 mm wykonana z wytrzymałej stali CrV 50BV30, wyposażona w system AS-DRIVE i zamki blokujące. Przeznaczona do intensywnej pracy warsztatowej przy głęboko osadzonych śrubach.
Nasadka sześciokątna YT-1211 1/2\'\' 18 mm wykonana ze stali CrV 50BV30 z systemem AS-DRIVE do pracy z grzechotkami i kluczami dynamometrycznymi. Odpowiednia do intensywnego użytkowania w serwisach mechanicznych i warsztatach technicznych.
Zestaw nasadek na przegubach NEO TOOLS 08-095 obejmuje sześć solidnych elementów umożliwiających sprawną i ergonomiczną obsługę świec zapłonowych w pojazdach spalinowych. Wykonanie ze stali CrV, zastosowanie przegubów i zróżnicowane długości czynią go narzędziem o szerokim zakresie zastosowań – od profesjonalnych warsztatów po zaawansowane prace amatorskie w trudnodostępnych strefach silników.
Brak towaru
Klucz trzpieniowy spline M12 YATO YT-04344 to precyzyjne narzędzie stworzone z myślą o pracy z połączeniami wymagającymi wysokiej trwałości i odporności na obciążenia. Solidne materiały, zgodność z normą DIN oraz kompaktowa konstrukcja czynią go niezawodnym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego warsztatu.
Nasadka YT-1220 w rozmiarze 32 mm wykonana ze stali CrV 50BV30, wyposażona w system AS-DRIVE i zamki blokujące, zapewnia bezpieczną i skuteczną pracę przy mocowaniach sześciokątnych. Odporna na zużycie konstrukcja i staranne wykończenie odpowiadają wymaganiom intensywnych zastosowań warsztatowych.
Nasadka YT-1219 o rozmiarze 30 mm wykonana z trwałej stali CrV 50BV30, wyposażona w system AS-DRIVE i blokadę zabezpieczającą, zapewnia niezawodność i ochronę elementów złącznych w codziennym użytku warsztatowym.
Nasadka długa YT-1221 o rozmiarze 8 mm wykonana z wytrzymałej stali CrV 50BV30, przeznaczona do precyzyjnych zadań przy śrubach w ciasnych przestrzeniach. System AS-DRIVE i zamki blokujące zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo pracy w środowisku serwisowym i warsztatowym.
Zestaw YT-10671 zawiera 6 udarowych redukcji wykonanych ze stali CrV, przeznaczonych do intensywnego użytkowania w warsztatach i przemyśle. Umożliwia łączenie narzędzi o różnych rozmiarach napędu, zwiększając elastyczność i funkcjonalność zestawów narzędziowych.
Profesjonalny zestaw końcówek śrubokrętowych Yato YT-04624, wykonany ze stali kwasoodpornej AISI S2, idealny do pracy w trudno dostępnych miejscach, polecany dla serwisów samochodowych i pasjonatów motoryzacji, zapakowany w kasetki z czytelnymi oznaczeniami. YT-04624
Nasadka sześciokątna YATO YT-1212 o rozmiarze 19 mm i uchwycie 1/2" przeznaczona do intensywnego użytku w serwisach technicznych i motoryzacyjnych. Wysoka trwałość, system AS-DRIVE oraz precyzyjne wykonanie z hartowanej stali CrV zapewniają niezawodność w codziennej pracy warsztatowej.
Nasadka sześciokątna YATO YT-1215 22 mm z uchwytem 1/2" przeznaczona do zastosowań warsztatowych i serwisowych. Konstrukcja ze stali CrV 50BV30, system AS-DRIVE oraz solidne wykonanie zgodne z normą DIN 3121 zapewniają trwałość, bezpieczeństwo pracy i komfort obsługi nawet w wymagających warunkach.
Uchwyt YT-0465 o długości 60 mm z magnetycznym mocowaniem bitów umożliwia wygodne i stabilne operowanie końcówkami wkrętakowymi 1/4". Wykonany ze stali nierdzewnej, przeznaczony do zastosowań z wkrętarkami i narzędziami ręcznymi w pracach montażowych i serwisowych.
Redukcja Yato YT-1255 1/2" (F) – 3/8" (M), wykonana z CrV, do adaptacji narzędzi w profesjonalnych zastosowaniach warsztatowych
Zestaw YT-04331 zawiera 12 kluczy trzpieniowych Torx o wysokiej odporności mechanicznej i antykorozyjnej. Przeznaczony do intensywnego użytkowania w warsztatach mechanicznych i serwisach motoryzacyjnych, współpracuje z grzechotkami 1/4" i 3/8".
Zestaw 7 bitów do wkrętaka elektrycznego ES15. Wykonane zostały ze stopu stali chromowo-wanadowej, co zapewnia dużą wytrzymałość i trwałość produktu. MiniWare ES-B7
Nasadka YT-1218 o rozmiarze 27 mm, wykonana z odpornej stali CrV 50BV30, wyposażona w system AS-DRIVE i zamki blokujące, przeznaczona do precyzyjnej i bezpiecznej pracy w środowiskach warsztatowych.
Nasadka długa YT-1240 o rozmiarze 32 mm, wykonana ze stali CrV 50BV30, umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach dzięki wydłużonej konstrukcji. System AS-DRIVE i zamki blokujące zwiększają bezpieczeństwo i skuteczność montażu w zastosowaniach warsztatowych i serwisowych.