54,88 zł Netto
Wysokiej jakości szczypce tnące końcowe, idealne do czystego cięcia i pracy w trudno dostępnych miejscach dzięki specjalnemu kątowi nachylenia 60°. Piergiacomi PG-TR30V
PG-TR30V to precyzyjne szczypce tnące końcowe, które zapewniają czyste cięcia dzięki specjalnemu kątowi nachylenia wynoszącemu 60°. Narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić pracę w trudno dostępnych miejscach. Doskonale radzi sobie z cięciem stali o grubości do 3 mm. Szczypce mają długość 144 mm i są wyposażone w wygodny uchwyt modelu St, który gwarantuje komfort oraz pewność chwytu podczas użytkowania.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Profesjonalne cążki boczne firmy XYTRONIC, wykonane ze stali nierdzewnej, o płaskiej głowicy i wydłużonym kształcie, pozwalają na precyzyjne cięcie w trudno dostępnych miejscach. AX106
Piergiacomi TR 20 SM to szczypce do precyzyjnego cięcia powierzchniowego z ostrzami odgiętymi pod kątem 50°, zaprojektowane do pracy w ograniczonych przestrzeniach na płytkach PCB. Odpowiednie do cięcia cienkich przewodów w środowiskach niewymagających ochrony ESD.
Cążki boczne małe 110 mm, pozwalają na precyzyjne cięcie w trudno dostępnych miejscach. Vorel 42301
Piergiacomi TR 20 M D to kompaktowe obcinaczki z ostrzami odgiętymi 50°, umożliwiające precyzyjne cięcie przewodów miedzianych w ciasnych przestrzeniach montażowych. Narzędzie antystatyczne znajduje zastosowanie w precyzyjnym montażu elektronicznym, zwłaszcza przy komponentach SMD.
Cążki boczne małe PLATO 170 mm, pozwalają na precyzyjne cięcie w trudno dostępnych miejscach
Szczypce do cięcia miniaturowe Piergiacomi łączą w sobie zaawansowaną technologię i wysoką funkcjonalność, co czyni je niezastąpionym narzędziem w każdym profesjonalnym warsztacie. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i dodatkowym funkcjom, narzędzie to zapewnia wygodę oraz wysoką efektywność pracy, minimalizując jednocześnie ryzyko uszkodzeń obrabianego materiału. PG-TRR58G
PROLINE mini Szczypce boczne tnące 110mm. Proline 28781
Brak towaru
Szczypce tnące boczne, 180 mm, z trójkolorowymi rękojeściami Yato YT-2037
Zestaw szczypiec 125 mm dla elektroników z rękojeściami osłoniętymi wygodnymi plastikowymi nakładkami. Vorel 42309
Piergiacomi TR 30 58 R to wytrzymałe szczypce do precyzyjnego cięcia przewodów o średnicy do 1,63 mm, odpowiednie do intensywnych prac warsztatowych. Narzędzie nieprzystosowane do środowisk wymagających ochrony przed ESD.
Szczypce HY-102 to praktyczne narzędzie dla elektroników i majsterkowiczów, idealne do precyzyjnych prac wymagających cięcia drobnych elementów. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wygodnemu uchwytowi zapewniają precyzję oraz komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu.
Szczypce tnące boczne o długości 125 mm to podstawowe narzędzie instalacyjne, które dzięki spłaszczonemu profilowi pozwala na precyzyjne cięcie drutów i przewodów oraz ściąganie izolacji. Yato YT-1950
Piergiacomi TR 30 58 to kompaktowe obcinaczki z fazowanym ostrzem do precyzyjnego cięcia przewodów miedzianych o średnicy do 1,63 mm. Przeznaczone do zastosowań montażowych i serwisowych, gdzie nie jest wymagana ochrona ESD.
Profesjonalne i uniwersalne szczypce marki Yato o długości 100 mm, przeznaczone do cięcia kabli. YT-1953
Szczypce uniwersalne Yato YT-2039 są wysokiej jakości narzędziem o uniwersalnym zastosowaniu, wyprodukowanym zgodnie z normą DIN 5749, zapewniającym trwałość i komfort użytkowania. YT-2039
Szczypce boczne 140 mm NEO TOOLS łączą precyzję cięcia z funkcjonalnością ściągacza izolacji. Hartowane ostrza i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że narzędzie dobrze sprawdza się w pracach monterskich i elektronicznych, zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich.
Brak towaru
Wysokiej jakości szczypce tnące końcowe, idealne do czystego cięcia i pracy w trudno dostępnych miejscach dzięki specjalnemu kątowi nachylenia 60°. Piergiacomi PG-TR30V